You are currently viewing 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار

10 شغل پر درآمد فنی بازار کار

5
(4)

با اوضاع بد اقتصادی حال حاضر، افراد زیادی هستند که علاقه ای به ورود به دانشگاه ندارند. خیلی از افراد هم تحصیلات خود را تمام کرده اند و دنبال یک کار فنی می‌گردند. در ادامه با سایت ژاوک همراه باشید تا 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار را بررسی کنیم.

10 شغل پر درآمد فنی بازار کار

کار های فنی مزایای زیادی دارند

  • خودتان کارفرمای خودتان هستید
  • هرموقع بخواهید کار می‌کنید
  • درامد بالایی دارند
  • زود به درامد می‌رسید و لازم نیست چند سال منتظر بمانید
  • هنوز اشباع نشده اند
  • با تلاش می‌توانید در حرفه خودتان بهترین شوید
  • امکان گسترش کار و افزایش درآمد را دارید

در این مقاله تصمیم داریم شما را با 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار که درآمد بالایی دارند و هنوز اشباع نشده اند اشنا کنیم.

10 شغل پر درآمد فنی بازار کار که درآمد بالایی دارند و هنوز اشباع نشده اند:

تعمیرات موبایل، تبلت و لپ تاپ

امروزه دیگر موبایل هر کسی به جانش بسته است. هم به دلیل قیمت بالای موبایل و هم کاربردی که دارد افراد نمی‌توانند یک روزرا بدون موبایل سر کنند و یا موبایل جدیدی تهیه کنند.لپ تاپ ها و تبلت ها هم مدام دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می شوند، پس تعمیرات موبایل و لپ تاپ جزو صدر لیست پر درامد ترین کارهای فنی است. کافی است در یک کلاس اموزشی شرکت کنید. این کار ابزار زیادی هم نمی‌خواهد و همه اش به علاقه شما و مهارت پیدا کردن در تعمیر است.

باید تمام دقت را در تعمیر وسیله ها به کار بگیرید تا خریداران خدمات، تبدیل به مشتری های شما شوند. بعد از مدتی که کار شما گرفت و به شهرتی در این حیطه دست پیدا کردید می‌توانید کار خود را گسترش دهید و به فروش لوازم جانبی موبایل و.. نیز روی بیاورید.

  آشنایی با انواع فرش ایرانی و کاربرد هر کدام در دکوراسیون داخلی

تکنسین تعمیرات موبایل باید بتواند مشکلات گوشی را شناسایی و بعد تا حد ممکن تعمیر کند. اینکه تا جای ممکن بتوانید به جای تعویض قطعات موبایل، آن هارا تعمیر کنید، یک مهارت فوق العاده است که باعث می‌شود مشتری های زیادی داشته باشید. به علاوه اینکه سعی کنید به قسمت های دیگر موبایل اسیبی وارد نشود.

ژاوک٬ وبسایتی جامع و قدرتمند جهت ثبت آگهی قالیشویی شمال تهران و قالیشویی غرب تهران می باشد. اگر به دنبال قالیشویی با بهترین خدمات می گردید ژاوک انواع قالیشویی های معتبر را به شما معرفی می کند با ما همراه باشید.

10 شغل پر درآمد فنی بازار کار۲
10 شغل پر درآمد فنی بازار کار

نصب و تعمیرات دوربین های مدار بسته

امروزه امنیت در هر کسب و کاری حرف اول را می‌زند و همه به دنبال تامین امنیت خانه و محل کسب و کار خود هستند. کمتر جایی را پیدا می‌کنید که ددوربین مدار بسته نداشته باشد یا لااقل در فکر تهیه و نصب آن نباشد. از این بابت یک حرفه فنی دیگر بوجود می‌اید که دارای تقاضای بالا است و هنوز اشباع نشده است.

اگر در یک دوره آموزشی شرکت کنید و بتوانید دوربین های مداربسته را برای مشتریان خود تامین کنید، به کار پر در آمدی دست پیدا کرده اید.درآمد حداقلی هر ماه برای کسی که به این حرفه مشغول شود درآمد 7 ملیون تومانی است. البته به محل زندگی شما و مقدار بازار یابی که می‌کنید هم مرتبط است.

نصب و تعمیر کولر

با گرم تر شدن هوا، خصوصا در نواحی خشک کشور هر خانه یک یا دو عدد کولر روشن دارد. استفاده مداوم از کولر ها باعث فرسودگی انها و نیازشان به یک سرویس می‌شود. اگر در یک دوره آموزشی شرکت کنید میتوانید به راحتی به یک تعمیر کار ماهر بدل شوید. این شغل درآمد بالایی داشته و ابزار خاصی نمی‌خواهد، پس اگر دنبال یک شغل با در آمد عالی هستید و سرمایه اولیه ندارید، به فکر گذراندن دوره های نصب و تعمیر کولر باشید.

تعمیرات لوازم خانگی

یکی از کارهای پردرامد این روزها تعمیرات لوازم خانگی است. همه به دنبال راحت ترین کار ها هستند و اگر به حوزه لوازم خانگی یا هرکار دیگری وارد شوند به قسمت فروش آن مراجعه می‌کنند در صورتی که حوزه تعمیرات علاوه بر اینکه به بازار یابی خاصی نیاز ندارد، شما رقبای کمتری دارید و همیشه بازار کارتان فراهم است.

اگر در یک دوره اموزی تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنید، می‌توانید حتی بدون وسیله خاصی و صرفا با مهارت های خود در امد بالایی کسب کنید.اگر روزی فقط یک سرویس تعمیرات انجام دهیدف درامد ماهانه شما به ماهی 7 ملیون تومان خواد رسید. این در حالی است که اگر تعمیرات شما یخچال و… باشد حتی نیاز به اجاره مغازه هم ندارید! می‌توانید به خانه مشتریان خود رفته و آنجا کار تعمیرات را انجام دهید.

  10 راه خانگی تشخیص و رفع نشتی و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

مکانیکی

همیشه مکانیکی جزو شغل های پر درامد بوده و حالا ما میخواهیم به معرفی این شغل مهم بپردازیم. مکانیکی یک حرفه جذاب است که همیشه بازار کار دارد. همانطور که افراد مجبورند هنگام بیماری به پزشک مراجعه کنند، بصورت منظم ماشین خود را برای سرویس کردن نزد مکانیک نیز می‌برند. کافی است در دوره های مربوطه شرکت کنید تا آموزش های لازم را ببینید. این کار کمی سخت است ولی به درامدی که دارد و اینکه بازار کاری همیشگی دارد می‌ارزد. شما می‌توانید مدتی را نزد یک مکانیک حرفه ای شاگردی کنید تا علاوه بر آموزش، تجربه هم داشته باشید.

جوشکاری

در عوض زحمت زیادی که دارد، جزو پر در آمد ترین مشاغل است. شاید بخاطر همین زحمت زیاد، افراد کمتری علاقمند به این حوزه هسستند. اما بدون شک کسانی موفقیت را تجربه می‌کنند که مانند اکثریت عمل نکنند. اگر مدتی پیش یک جوشکار حرفه ای شاگردی کنید، یک جوشکار موفق با درآمد بالا خواهید شد.

درآمد ماهیانه این کار بستگی به پروژه هایی است که قبول می‌کند و بصورت حرفه ای تحویل می‌دهد. بطور کلی اگر شهرت خوبی بین مشتریان خود مبنی بر تمیز و به موقع تحویل دادن کار ایجاد کنید در آمدی کمتر از 10 ملیون تومان نخواهید داشت. البته به عرف دستمزد شهر شما نیز بستگی دارد و بسته به آن کم و زیاد می‌شود.

برقکاری ساختمان

برق کارها معمولا بصورت روزمزد کار می‌کنند. این کار اگر نکات ایمنی رعایت شود دردسری از این بابت نداشته و درامد بسیاری هم خواهید داشت.کافی است در یک دوره آموزشی شرکت و بعد پروژه های ساختمانی قبول کنید.

یکی از قالیشویی های معتبر در سایت ژاوک قالیشویی هشتگرد با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت در سریع ترین زمان ممکن می باشد. با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما مشتریان عزیز معرفی کنیم.

صافکاری

اگر نگاهی به امار بالای تصادفات داشته باشید می‌بینید که در امد صافکاری چقدر می‌تواند بالا باشد. یک خراش ساده یا کمی فرو رفتگی درب ماشین مشتری ها را به حرفه شما سرازیر می‌کند. فقط باید کمی سرمایه برای خرید ابزار داشته باشید. سپس با اموزشی کوتاه مدت کار صافکاری خود را شروع کنید.

  شستشوی فرش و موکت در تهران

لوله کشی

کاری است که مردم خود سعی به انجام آن ندارند، میبینیم که مردم گاها خود سعی به تعمیر لوازم خانه و.. دارند اما بیشتر تمایل دارند که لوله کشی را برون سپاری کنند و به یک فرد متخصص مراجعه کنند. پس اصلا از بابت بازار کار نگران نباشید. درآمد این کار حداقل 6 ملیون تومان است.

لوله کشی - 10 شغل پر درآمد
لوله کشی – 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار

نصب و تعمیرات پکیج

شاید یکی از معایب نصب و تعمیر کولر این باشد که در امد بالای آن مخصوص تابستان باشد. شما می‌توانید علاوه بر نصب و تعمیر کولر، نصب و تعمیر پکیج را نیز یاد بگیرید تا کار و درامدتان هم در زمستان و هم در تابستان تضمین شده باشد.

تبلیغ کسب و کار شما در سایت ژاوک

در این مقاله به معرفی و بررسی 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار پرداختیم. شما می‌توانید تبلیغ کسب و کارتان را به سایت های درج آگهی رایگان بسپارید. تا هر کس به خدمات شما نیاز داشت از این طریق با شما در تماس باشد. ژاوک یکی از این سایت ها است که می‌توانید نیازمندی ها را آنجا پیدا کنید. در ژاوک آگهی شما بصورت رایگان به هزاران نفر نمایش داده می‌شود. با هر کسب و کاری که دارید به ژاوک سر بزنید و با درج آگهی خود به کسب و کار خود رونق ببخشید.

چرا مکانیکی یکی از 10 شغل پر درآمد فنی بازار کار می باشد؟

مکانیکی یک حرفه جذاب است که همیشه بازار کار دارد. همانطور که افراد مجبورند هنگام بیماری به پزشک مراجعه کنند، بصورت منظم ماشین خود را برای سرویس کردن نزد مکانیک نیز می‌برند. کافی است در دوره های مربوطه شرکت کنید تا آموزش های لازم را ببینید.

چگونه از شغل تعمیرات موبایل، تبلت و لپ تاپ به درامد بالا برسیم؟

باید تمام دقت را در تعمیر وسیله ها به کار بگیرید تا خریداران خدمات، تبدیل به مشتری های شما شوند. بعد از مدتی که کار شما گرفت و به شهرتی در این حیطه دست پیدا کردید می‌توانید کار خود را گسترش دهید و به فروش لوازم جانبی موبایل و.. نیز روی بیاورید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 4

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.