02 نفر از مشتریان دیدگاه ثبت کرده‌اند

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  سعید

  عالی

  سالهاست مشتری این قالیشویی هستم

  بهمن 10, 1401
  دیدگاه برای: قالیشویی ونک

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  ایمان

  قالیشویی زعفرانیه یکی از قدیمی ترین قالیشویی هاس و کارشونم حرف نداره

  مرداد 29, 1401
  دیدگاه برای: قالیشویی زعفرانیه

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  سعید عرفانی

  👌🏼👌🏼

  مرداد 29, 1401

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  rezaii

  بهترین قالیشویی در هشتگرد قالیشویی صدفه

  مرداد 29, 1401
  دیدگاه برای: قالیشویی مجاز صدف

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  محمد

  از خدماتشون راضی بودم

  مرداد 14, 1401
  دیدگاه برای: قالیشویی ونک

  اشتراک‌گذاری در

  آیا مفید بود؟

خدمات برتر

قالیشویی هشتگرد

فرش ها و مبلمان جزو قیمتی ترین وسایل یک خانه هستند، شستشوی غلط می‌تواند بیشترین آسیب را به فرش ها وارد کند زیرا مواد شوینده نامناسب یا خشک کردن زیاد یا کمتر از نیاز موجب پوسیدگی فرش و مبلمان می‌شود. بسیار پیش آمده که به خدمات قالیشویی نیاز پیدا کرده ایم، گاهی با ریختن مقداری نوشیدنی روی فرش یا مبل، گاهی برای خانه تکانی و شستن فرش ها و مبلمان و … با ما همراه باشید تا بهترین مبل شویی و قالیشویی هشتگرد را معرفی و بررسی کنیم.

قالیشویی در هشتگرد

شاید برای شما جالب باشد که شستن فرش ها و مبلمان تنها خدمات یک قالیشویی نیستند، بلکه قالیشویی های معتبر انواع خدمات دیگر را مثل ترمیم فرش، ترمیم ریشه فرش، ترمیم جای سوختگی و خدماتی از این قبیل را نیز ارائه می‌دهند. در ادامه با خدمات قالیشویی های هشتگرد بیشتر آشنا خواهیم شد.

ویژگی های بهترین مبل شویی و قالیشویی در هشتگرد

هر قالیشویی ممکن است کار خودش را به خوبی انجام دهد و رضایت شما را جلب کند، اما بهترین قالیشویی باید بیشترین ویژگی های زیر را در کار خود داشته باشد.

استفاده از کادر مجرب و کارشناس

معمولا قالیشویی های معتبر افرادی را بعنوان کارشناس فرش به محل اعزام می‌کنند تا جنس و نوع فرش را بررسی کرده و در صورت وجود پوسیدگی و خرابی فرش، آن را به مشتری اطلاع دهند و نسبت به روش های رفع پوسیدگی و … به مشتری مشاوره دهند. اگر فرش ها و مبلمان به دست افرادی شست و شو شوند که تجربه و دانش زیادی درباره نوع فرش و مبلمان و شوینده های مناسب آن ها ندارند، فرش و مبلمان آسیب دیده و ممکن است دچار پوسیدگی شوند.

خدمات در منزل

یکی از ضروریات هر قالیشویی معتبر این است که بتواند خدماتی مثل شستشوی مبلمان را در خانه انجام دهد. جایجایی مبل ها و حمل و نقل آن ها ممکن است به آن ها آسیب بزند. علاوه بر این این روز ها که اکثرا زندگی آپارتمانی رایج است حمل و نقل مبلمان به سختی انجام می‌شود. پس یک قالیشویی خوب باید بتواند کار شستشو و خشکشویی را در منزل انجام دهد. این کار با دستگاه های پیشرفته و بصورت فوری انجام می‌شود. این دستگاه ها بدون لزوم به جابجایی مبل ها، هم آن ها را می‌شورند و هم خشک می‌کنند.

دستگاه های بروز

همیشه دستگاه های بروزتر برای هر کسب و کاری باعث می‌شوند کار نسبت به دستگاه قدیمی تر راحت تر و بهتر انجام شود. شست و شو با دستگاه های بروز و پیشرفته باعث شست و شوی عمیق شده و علاوه بر این با مکش قدرتمند هیچگونه رطوبتی بر الیاف فرش و مبلمان به جا نمی‌گذارد. خشک شدن کامل فرش و مبلمان باعث می‌شود پوسیدگی در آن ها ایجاد نشود و سالم بمانند. دستگاه های قالیشویی ممکن است اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک باشند و بعد از انجام کار شست و شو می‌توان نسبت به کیفیت هر کدام قضاوت کرد.

مواد شوینده و روش های شستشوی مناسب

قالیشویی های معتبر برای هرنوع فرش شوینده مخصوصی انتخاب می‌کنند و این که یک قالیشویی برای همه فرش ها نهایتا از یک یا دو شویند استفاده کند نشان دهنده بی کیفیت بودن کار است. حتی روش شستشوی هر نوع فرش متفاوت است، فرش ها و مبلمان هر کدام جنس خاص خود را دارند و برای مثال نمی‌توان فرش پشم را مانند فرش ابریشم و یا مبل چرم را مانند مبل پارچه ای شست و شو دهیم. بنابراین اینکه ابتدا نوع فرش یا مبمان را بررسی سپس روش شستشوی مناسب انتخاب شود، یکی از بارز ترین مشخصه های یک قالیشویی خوب است.

خدمات حمل و نقل

یکی از خدماتی که قالیشویی ها ارائه می‌دهند حمل و نقل رایگان است. البته برخی از قالیشویی ها هزینه حمل و نقل را می‌گیرند و این ربطی به درجه کیفی کار آن ها ندارد. اگر مایلید می‌توانید از قالیشویی استفاده کنید که خدمات حمل و نقل رایگان را ارائه می‌دهد. می‌توانید این قالیشویی ها را در ژاوک پیدا کنید و از خدمات آن ها استفاده کنید.

هزینه مناسب

هرساله اتحادیه قالیشویی نرخی را مصوب می‌کند که تمام قالیشویی ها موظف هستند از نرخ تصویب شده برای قیمت های خود تبعیت کنند. اگر قالیشویی هزینه خدمات را بیشتر از نرخ تعیین شده بگیرد دچار تخلف شده و مشتریان قادر به شکایت هستند. البته خدمات قالیشویی نسبت به فرش متفاوت است. مثلا شست و شوی فرش دستبافت با ماشینی متفاوت بوده و تبعا هزینه بیشتری دارد.

این روز ها قالیشویی و مبل شویی های مختلفی در هشتگرد شروع به کار کرده اند، مهم است که به بهترین قالیشویی اعتماد کنیم تا علاوه بر فرش هایی تمیز، آن ها را بدون آسیب به ما تحویل دهند. برای پیدا کردن بهترین مبل شویی و قالیشویی در هشتگرد به سایت ژاوک سر بزنید و قالیشویی مناسب خود را پیدا کنید.

قالیشویی هشتگرد
قالیشویی هشتگرد

قالیشویی هشتگرد

در گذشته قالیشویی ها فقط مختص شستن فرش بودند اما اکنون علاوه بر شستن فرش، موکت و مبلمان خدماتی مثل رفوگری فرش، ترمیم سوختگی های فرش، تثبیت رنگ فرش، ترمیم ریشه قالی و… نیز انجام می‌شود که هرکدام از این خدمات موجب بیشتر شدن طول عمر فرش ها می‌شود. هرکدام از این خدمات با مشورت کارشناس مخصوص قالیشویی و بصورت حرفه ای انجام می‌شود. اگر نسبت به پاکیزه بودن فرش از لحاظ شرعی حساس هستید، اکثر قالیشویی ها شست و شو را با آب کر انجام می‌دهند اما خوب است نسبت به نوع شست شو و اینکه با چه آبی شسته می‌شود نیز از قالیشویی سوال کنید.

قالیشویی هشتگرد در ژاوک

اگر قیمت برای شما مهم است می‌توانید در ژاوک (وبسایت درج آگهی) به مقایسه قالیشویی های هشتگرد مندرج در سایت ژاوک، از لحاظ خدمات و قیمت بپردازید و بهترین را پیدا کنید. ژاوک یک سایت تبلیغات اینترنتی است که تبلیغات کسب و کار را بر عهده دارد، در ژاوک می‌توانید از انواع مقاله های مفید مثل روش شستن فرش در خانه، نگهداری از مبلمان و … استفاده کنید. علاوه بر این می‌توانید انواع کسب و کارهای مختلف را مشاهده و از خدمات آن ها استفاده کنید.ا