نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در خانه

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در فضای داخلی و خارجی خانه

مبلمان یکی از وسایل شیک خانه است که فضای زیادی هم می‌گیرد و اگر ظاهر نامناسبی داشته باشند یا کثیف باشد، بر کل خانه اثر می‌گذارد. تمیز کردن مبلمان یکی از پردردسر ترین کارهاست، که وقت زیادی هم میگیرد. زیرا هم دقت می‌خواهد، هم این ریسک را دارد که دچار آسیب شوند.باید دقت داشت که مبلمان باید بصورت دوره ای و منظم تمیز شوند. هربار که خانه را جارو می‌کنید باید دستی به مبلمان هم بکشید . در ادامه با ژاوک (وبسایت درج آگهی رایگان اینترنتی) همراه باشید.

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در خانه

کافی است با قطعاتی از جارو برقی، که مخصوص تمیز کردن مبلمان است، ذرات ریز و آلودگی های بین درز ها و بین تشکچه ها را تمیز کنید. این تمیز نگه داشتن مبل، موجب افزایش طول عمر آن نیز می‌شود. معمولا تمیز کردن مبلمان چرمی راحت تر از پارچه ای است، ولی مبلمان پارچه ای با اینکه برای تمیز کردن دردسر زیادی دارند، معمولا دوام بالاتر و احتمال آسیب کمتری دارند. مبلمان چرم با یک پارچه که آغشته به یک مایع شوینده شده به راحتی تمیز می‌شوند و در کل شستن آنها راحت تر است.

وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در سراسر مناطق تهران می باشد هم چنین می توانید برای تبلیغات قالیشویی در سایت ژاوک ثبت نام کنید و به صورت رایگان آگهی خود را درج کنید.

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در خانه
نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در خانه

شستن مبلمان با استفاده از بخارشوی

این روز ها بخار شوی کار شستن فرش، موکت و مبلمان را به راحتی برای ما انجام می‌دهند. اگر بخارشوی دارید کارتان راحت است و هربار که مبلمان لک بگیرند و یا احساس کنید کثیف شده اند، می‌توانید فوری آن قسمت از مبل و یا کل مبل را بشویید. کافی است بخارشوی را با مقداری آب ولرم پر کنید، سپس در مخزن مخصوص مایع شوینده، یک شوینده مخصوص یا شامپو فرش (امروزه شامپو هایی برای شستن مبل نیز تولید شده اند که می‌توانید از آن ها استفاده کنید) قرار دهید. بعد به آسانی به شست و شوی مبل بپردازید.

  آگهی و تبلیغات قالیشویی

از هر نوع شوینده ای که استفاده کردید بهتر است بعد از تمیز کردن مبل بخارشوی را خالی کرده و با آب خالی پر کنید تا مقدار کمی مایع شوینده یا شامپو فرش باقیمانده روی مبل را پاک کند، و به افزایش عمر مبلمان منزل شما کمک کند. با استفاده از بخارشوی به جابه جا کردن مبل هم نیازی نیست و خیلی راحت می‌توانید مبل ها را بشویید.

قالیشویی شمال تهران ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و شستشوی فرش با جدیدترین تجهیزات و دستگاه ها می باشد با ژاوک همراه باشید.

اگر دوست ندارید از مواد شوینده شیمیایی استفاده کنید، پیشنهاد میکنم از همین موادی که در خانه دارید استفاده کنید. کافی است آب ولرم را با مقداری سرکه سفید و جوش شیرین مخلوط کنید، در مخزن مخصوص آب بخارشوی ریخته و بعد مبل ها را تمیز کنید. با این کار مبلمانی تمیز و درخشنده خواهید داشت. علاوه بر این از مواد بی ضرر استفاده کرده اید.

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان

تمیز کردن مبل با مواد طبیعی و بی ضرر

درصورتی که دوست دارید از مواد طبیعی استفاده کنید و به بخار شوی هم دسترسی ندارید، جوش شیرین را با مقداری سرکه و آب ولرم مخلوط کنید و این ترکیب قوی اما بی ضرر را با یک فرچه یا دستمال تمیز به مبل آغشته کرده و مبل ها را با آن تمیز کنید. بعد از استفاده از این ترکیب فوق العاده می‌توانید با یک پارچه نم دار تمیز باقیمانده مواد روی مبل را تمیز کرده، و از مشاهده مبلمانی که از تمیزی برق می‌زنند لذت ببرید!

نکته ای که باید به ان توجه کنید این است که از هر نوع محلول شست و شویی استفاده می‌کنید، باید مواظب باشید که به قسمت های غیر پارچه ای مبل برخورد نکند، چون به محض برخورد آب به چوب مبلمان، چوب دچار سفیدی و بعد پوسیدگی شده و در نهایت طول عمر مبلمان کم میشود.

  قالیشویی در شرق تهران

آشنایی با انواع فرش ایرانی و کاربرد هر کدام در دکوراسیون داخلی یکی از مقالات مفید سایت ژاوک می باشد که می توانید این مطلب مفید را در هر زمان مطالعه کنید.

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در فضای داخلی و خارجی خانه
نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در فضای داخلی و خارجی خانه

شستن مبلمان در فضای بیرون از خانه

یک راه دیگر تمیز کردن مبلمان برای آنان که فضای باز دارند، این است که مبل ها را به فضای باز برده و با یک اسفنج و مقداری شوینده به خوبی پارچه مبل ها را بشویید.بعد از اینکه بطور کامل آلودگی ها پاک شدند، می‌توانید شروع به آبکشی مبل کنید. نکات مهمی که در این روش وجود دارد این است که باید با دست اسفنج مبل را فشار دهید تا کف و آب اضافه خارج شود، سپس با یک مکنده مثل جارو برقی آب اضافه را از اسفنج مبل خارج کنید.

شما مشترین عزیز می توانید بهترین قالیشویی غرب تهران را در سایت ژاوک وب سایت درج آگهی رایگان پیدا کنید با ما همراه باشید.

باز هم تاکید میکنم نباید اجازه دهید آب خیلی به مبل و چوب آن نفوذ کند، این راه برای تمیز کردن مبل عالی است و بیشتر از همه روش ها موجب تمیزی مبل می‌شود. تنها سختی آن این است که باید دقت کنید اب به چوب مبل نرسد، اگر پایه های مبل شما فلزی هستند و مطمِن نیستید که فلز بکار رفته ضد زنگ باشد، حتما پایه ها و قسمت های فلزی و چوبی را با کمی پلاستیک یا فویل پیچیده، و مانع دسترسی آب به این قسمت ها شوید.

سپردن شستشوی فرش به قالیشویی

اگر وقت یا حوصله امتحان کردن این روش ها را ندارید می‌توانید این کار را به یک قالیشویی معتبر بسپارید تا علاوه بر تمیزی فوق العاده، مبلمانی بدون آسیب تحویل بگیرید. قالیشویی معتبر با دستگاه های بروز هم در زمان کمتری مبل ها را شسته و به شما تحویل می‌دهند، و هم این کار را بدون آسیب انجام می‌دهند و باعث افزایش طول عمر مبل شما‌ می‌شوند.

  آشنایی با انواع فرش ایرانی و کاربرد هر کدام در دکوراسیون داخلی

با سپردن کار هایی از این قبیل به افراد متخصص می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید، و در عوض وقت خود را صرف کسب و کار و امور شخصی خود کنید. همه می‌دانیم وقت گذاشتن برای امور کسب و کار به جای انجام دادن چنین کارهایی باعث می‌شود به جای صرف هزینه بیشتر، درآمد بیشتری هم کسب کنید.

قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش و مبلمان با کادری مجرب و دانش تخصصی می باشد که می توانید در سایت ژاوک انواع قالیشویی های هشتگرد را پیدا کنید.

نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در فضای داخلی و خارجی خانه
نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان در فضای داخلی و خارجی خانه

درج رایگان آگهی در ژاوک

اگر مایلید بیشتر دیده شوید و کسب و کارتان گسترده تر شود، توصیه همه متخصصان به شما استفاده از تبلیغات است. اما همه میدانیم این روزها هزینه تبلیغات سر به فلک کشیده است و از عهده هر کسی بر نمی‌آید بتواند تبلیغ کسب و کار یا تخصصش را انجام دهد. کمتر پیش می‌آید که سایت یا مجموعه ای قوی پیدا کنیم که هم رایگان باشد و آگهی های مارا رایگان منتشر کند، هم مجموعه ای قوی داشته باشد. ما به شما ژاوک را پیشنهاد می‌کنیم. ژاوک یک مجموعه قوی درج آگهی رایگان است که آگهی های شما را رایگان منتشر می‌کند و کمک می‌کند شما و کسب و کارتان بیشتر و بهتر دیده شوید.

چگونه مبلمان را در خانه بشوریم و تمیز کنیم؟

جوش شیرین را با مقداری سرکه و آب ولرم مخلوط کنید و این ترکیب قوی اما بی ضرر را با یک فرچه یا دستمال تمیز به مبل آغشته کرده و مبل ها را با آن تمیز کنید. بعد از استفاده از این ترکیب فوق العاده می‌توانید با یک پارچه نم دار تمیز باقیمانده مواد روی مبل را تمیز کرده، و از مشاهده مبلمانی که از تمیزی برق می‌زنند لذت ببرید! با ژاوک همراه باشید.

نحوه شستن مبلمان با استفاده از بخارشوی چگونه است؟

کافی است بخارشوی را با مقداری آب ولرم پر کنید، سپس در مخزن مخصوص مایع شوینده، یک شوینده مخصوص یا شامپو فرش (امروزه شامپو هایی برای شستن مبل نیز تولید شده اند که می‌توانید از آن ها استفاده کنید) قرار دهید. بعد به آسانی به شست و شوی مبل بپردازید. برای خواندن مطالب بیشتر مقاله بالا را بخوانید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 3

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً