ژاوک
ژاوک

شستشوی فرش و موکت در تهران

شاید فکر کنید که شستشوی فرش و موکت در تهران تنها در ایام عید و خانه تکانی انجام می شود اما اینطور نیست. خیلی از ما در طول سال دو بار فرش های خود را به قالیشویی می دهیم. گاهی به دلیل کثیف شدن فرش ها و ریختن چای و قهوه بر روی فرش یا ریختن غذا، لازم است که شستشوی فرش و موکت را به قالیشویی ها بسپاریم.

شستشوی فرش و موکت در تهران

انتخاب یک قالیشویی و مبل شویی در تهران کار چندان ساده ای نیست زیرا قالیشویی های بسیاری در تمام مناطق تهران مشغول فعالیت می باشند. برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر باید ابتدا به سابقه کاری آن دقت کنید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی یا سایتی که یک قالیشویی در آن آگهی درج کرده است٬‌ از عضویت رسمی آن قالیشویی در اتحادیه قالیشویان مطمئن شوید. سپس می توانید با اطمینان بیشتری فرش های خود را به آن قالیشویی بسپارید.

برای مشاهده معتبر ترین قالیشویی های تهران می توانید به سایت ژاوک ( سایت درج آگهی رایگان ) مراجعه نمایید.

شستشوی فرش و موکت در تهران
شستشوی فرش و موکت در تهران

شستشوی اصولی فرش در قالیشویی

نحوه شستشوی فرش و موکت بسیار مهم است زیرا باید با رعایت اصولی خاص این شستشو انجام شود. قالیشویی ها با داشتن تجربه و در اختیار داشتن دستگاه های مدرن این کار را به خوبی انجام می دهند. شستشوی فرش در قالیشویی ها با دستگاه های اتوماتیک انجام می شود و این کار باعث تمیز شدن فرش و حفظ سلامت تار و پود فرش می شود. همینطور استفاده از شوینده های متناسب با نوع فرش نیز بسیار مهم است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.