ژاوک
ژاوک

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش

لکه های چای و قهوه جزو لکه هایی هستند که به راحتی از روی فرش پاک نمی شوند. این لکه ها باید با روش های خاصی از روی فرش پاک شوند. در ادامه با سایت ژاوک همراه باشید تا روش پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش را با هم بررسی کنیم.

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش

چای و قهوه به دلیل رنگدانه های طبیعی و غلظت بالایی که دارند به راحتی از روی فرش و دیگر اجسام پاک نمی شوند. اقدام به تمیز کردن لکه قهوه و چای با روش های غیر اصولی می تواند این لکه ها را پخش کرده و به دیگر نقاط فرش نیز منتقل کند که در اینصورت باید پاکسازی فرش را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. برای پاک کردن لکه قهوه و چای ابتدا باید بر روی لکه کمی شامپو فرش اسپری کنید و پس از گذشت ۳۰ ثانیه با یک دستمال نمناک و تمیز به سمت داخل بکشید. دقت داشته باشید که کشیدن دستمال به طرفین می تواند لکه چای و قهوه را به دیگر نقاط فرش پخش کند.

وبسایت ژاوک، بستری مطمئن برای درج آگهی رایگان قالیشویی و تبلیغ کسب و کار شماست.

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش
پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش توسط قالیشویی

قالیشویی یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای پاک کردن لکه های قهوه و چای از روی فرش می باشد. کارخانه های قالیشویی با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و خارجی، دستگاه های تمام اتوماتیک و روش های اصولی برای پاکسازی لکه ها، به سرعت و با بالاترین کیفیت فرش شما را شیته و انواع لکه قهوه و چای را از روی فرش شما پاک می کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.