قالیشویی غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران

بهترین قالیشویی غرب تهران

موضوعی که در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم، قالیشویی غرب تهران است. فرش از ملزومات خانه هر ایرانی است که از لحاظ هنری ارزش بسیار زیادی داشته و نمایانگر اصالت و تاریخ آن‌هاست. پس بر هر ایرانی واجب است که از این وسیله ارزشمند به خوبی نگه‌داری کند. یکی از مواردی که در در این زمینه فوق‌العاده اهمیت دارد شستشوی اصولی فرش است؛ زیرا اگر فرش‌ها طبق قاعده و اصول استاندارد شسته نشوند، به مرور زمان از بین می‌روند.

در زمان‌های گذشته این فرایند معمولاً در منزل و با کمک همه اعضای خانواده انجام می‌شد؛ اما امروزه موسسات قالیشویی زیادی با تکنولوژی‌های فراوان به وجود آمده‌اند و در این زمینه فعالیت می‌کنند. ولی این که از میان این همه مراکز چطور می‌توانیم یک موسسه قالیشویی معتبر را پیدا کنیم، ممکن است کار سختی باشد. امروز ما در این مقاله می‌خواهیم مرکز قالیشویی غرب تهران را که یکی از باسابقه‌ترین و خوش نام‌ترین مراکز قالیشویی است، برای شما معرفی کنیم تا از این به بعد با خاطری آسوده فرش‌های خود را به آن‌ها بسپارید.

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی ونک شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۲۱۳۲۰۴vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی زعفرانیه شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۲۳۴۷۱zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۶۴۸۰۸aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی آبرنگ شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۶۲۰۱۵۶carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی دارآباد شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی گل ابریشم شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی خاتون شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی مادر شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی سلطانی شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه غرب تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
  بهترین قالشویی های تهران

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

ویژگی‌های قالیشویی در غرب تهران

این موسسه رضایت اغلب مشتریان خود را جلب کرده و ویژگی‌های مثبت فراوانی دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نظم و داشتن تعهد کاری
 • سابقه و تجربه مفید، به طوری که داشتن این سابقه زمینه ساز کسب اعتبار فراوان شده است.
 • پرسنل مجرب و متخصص که با داشتن وجدان کاری زیاد برخورد بسیار خوبی با مشتریان محترم دارد.
 • عضو اتحادیه قالیشویان که این موضوع باعث شده تا نرخ.های قالیشویی غرب تهران هماهنگ با نرخ رسمی اتحادیه باشد.
 • ارائه خدمات متنوع مانند شستشوی موکت‌ها، مبل‌ها، ترمیم و پارگی فرش، چرم دوزی، شیراز دوزی، شستشوی پتوها، رویه‌های اتومبیل، چادر ماشین و…
 • استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته
 • مواد شوینده مرغوب و درجه یک که متناسب با الیاف فرش بوده و هیچ صدمه‌ای به بافت آن وارد نمی‌سازد.

برای درج آگهی قالیشویی در شمال تهران می توانید به سایت ژاوک مراجعه و آگهی خود را به صورت رایگان درج کنید. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی با مناسب ترین هزینه و با بهترین کیفیت می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

  قالیشویی در شهرک غرب

انواع روش‌های شستشو در قالیشویی غرب تهران

همانطور که در قسمت فوق اشاره کردیم، در مرکز قالیشویی غرب تهران فرش‌های شما به وسیله دستگاه‌های مجهز به همراه درجه یک ترین مواد شوینده و همچنین با حضور کارشناسان و متخصصین مجرب، شسته شده و تحویل شما داده می‌شوند. به طور کلی روش‌های شستشوی فرش به سه دسته تقسیم می‌گردد که عبارتند از:

روش سنتی

بعضی از این موسسات همچنان از این روش استفاده می‌کنند. در مرکز قالیشویی غرب تهران نیز گاهی از این روش استفاده می‌شود؛ به گونه‌ای که فرش‌ها را پهن می‌کنند و به صورت دستی شسته می‌شوند. فقط تنها تفاوتی که این روش با شستشوی فرش در منزل دارد این است که در مرحله نهایی فرش را در داخل یک دیگ بسیار بزرگ می‌اندازند و به وسیله حرارت خشک می‌کنند. قالیشویی در نیاوران دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد. جهت اطلاع از خدمات قالیشویی و قیمت خدمات با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

روش نیمه اتوماتیک

در روش نیمه اتوماتیک علاوه بر دستگاه‌ها و تجهیزات از نیروی انسانی نیز جهت شستشوی فرش‌ها استفاده می‌شود و یک روش ترکیبی است که با کمک دستگاه و نیروی انسانی به صورت همزمان، عملیات شستشو صورت می‌پذیرد‌.

روش تمام اتوماتیک

این روش که به روش مکانیزه نیز شهرت یافته است، همانطور که از نامش مشخص است کلیه مراحل شستشو توسط ماشین و دستگاه انجام می‌شود و افراد هیچگونه دخالتی در این امر ندارند و فقط برای جابجایی فرش‌ها و در مراحل پایانی کار از نیروی انسانی کمک گرفته می‌شود. وب سایت ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهران با سایت ژاوک در ارتباط باشید.

خشکشویی مبلمان در قالیشویی غرب تهران

بعد از شستشوی فرش، مهمترین خدمتی که قالیشویی غرب تهران به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد، شستشوی تمیز و اصولی مبلمان است. ممکن است شستشوی مبلمان خصوصاً مبل‌هایی با رنگ روشن، برای شما عزیزان به یک دغدغه تبدیل شده باشد. پس خوب است بدانید که در این مرکز عملیات خشکشویی مبلمان به صورت تخصصی انجام می‌شود. در صورت تمایل شما دوستان گرامی این کار در منزل نیز توسط مجرب‌ترین افراد برایتان صورت می‌پذیرد؛ به گونه‌ای که بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به پارچه یا چوب مبل، آن‌ها را مانند روز اول مرتب و تمیز به شما تحویل می‌دهند به طوری که شما از پاکیزگی دقیق آن‌ها احساس آرامش کنید. ژاوک ارائه دهنده آگهی قالیشویی خوب در تهران می باشد. برای درج آگهی و مشاهده آگهی های قالیشویی به ژاوک مراجعه کنید.

هزینه قالیشویی غرب تهران
هزینه قالیشویی غرب تهران

هزینه قالیشویی در غرب تهران

در قالیشویی غرب تهران هزینه‌ها و قیمت‌ها، با توجه به بافت فرش و نیز درجه‌بندی خدمتی که به مشتریان گرامی ارائه می‌شود، متفاوت است؛ به عنوان مثال، شستشوی معمولی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف با یکدیگر تفاوت دارند. پس برای اطلاع یافتن از هزینه دقیق باید با کارشناسان مرکز قالیشویی غرب تهران تماس حاصل نموده تا مقدار دقیق هزینه را با توجه به نوع سفارش شما برایتان مشخص کنند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شهر جدید هشتگرد در ارتباط باشید.

  قالیشویی در جنت آباد

نکات مهم قالیشویی غرب تهران

در مرکز قالیشویی غرب تهران شما می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، در زمان نیز صرفه جویی کنید؛ زیرا از لحظه‌ای که شما سفارش خود را ثبت می‌کنید تا زمانی که آن را درب منزل تحویل بگیرید، نهایتاً ۴۸ ساعت طول می‌کشد. پس این مورد یک مزیت بسیار خوب محسوب می‌شود. همچنین به دلیل اینکه در قالیشویی غرب تهران جهت شستشوی فرش‌ها از آب چاه استفاده می‌شود و در مصرف این مایه حیات صرفه‌جویی بسیاری می‌گردد. پس به طور کلی با ثبت سفارش خود در قالیشویی غرب تهران باعث صرفه جویی در این دو مورد می‌شوید.

مجموعه قالیشویی غرب تهران با وجود چند سال سابقه و تجربه مفید و نیز تخصص در زمره بهترین مراکز قالیشویی شهر تهران است. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر فقط یک بار از خدمات این موسسه استفاده کنید، تبدیل به مشتری دائمی آن خواهید شد به گونه‌ای که قالیشویی غرب تهران را به دوستان خود نیز معرفی می‌نمایید؛ زیرا این مرکز علاوه بر شستشوی اصولی و از بین بردن کلیه آلودگی‌ها، از مواد خوبی استفاده می‌کنند که دوام فرش شما را نیز تضمین می‌نماید. برای درج آگهی قالیشویی به صورت رایگان به سایت ژاوک مراجعه و آگهی خود را به صورت رایگان درج کنید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی می باشد.

همچنین بعد از تحویل گرفتن فرش‌های شما فاکتور و رسید آن را تحویل داده ونیز ضمانت سلامت فرش را به طور کامل برعهده می‌گیرد تا اگر فرش بعد از شستشو دچار صدمه احتمالی شد موسسه مسئولیت آن را تمام و کمال بپذیرد. به علاوه در مرکز قالیشویی غرب تهران علاوه بر شستشوی فرش‌ها، خدمات متنوع دیگری نیز به شما عزیزان ارائه می‌گردد. برای تبلیغات قالیشویی می توانید به سایت ژاوک مراجعه و آگهی های خود را به صورت رایگان در ژاوک ثبت کنید. نحوه نظافت و نگهداری از مبلمان یکی از مقالات مفید سایت ژاوک می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

قیمت قالیشویی در غرب تهران چقدر می باشد؟

برای اطلاع از قیمت قالیشویی در غرب تهران با مجموعه ژاوک در تماس باشید. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در غرب تهران می باشد.

خدمات قالیشویی در غرب تهران چیست؟

وب سایت ژاوک به معرفی انواع قالیشویی در غرب تهران می پردازد. برای اطلاع از خدمات قالیشویی در غرب تهران با ژاوک در ارتباط باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.8 / 5. تعداد آرا: 6

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای 7 نظر است

 1. Avatar
  شکراله نوری زاده

  قالیشویی ونک در کارشان حرفه ای هستند و فرشها را با کیفیت بالا شستشو می دهند.

 2. Avatar
  زهرا شاهمحمدی

  لطفا اگر مقدور است تعرفه های هر قالیشویی را در سایت معرفی کنید. با تشکر

 3. Avatar
  فتانه رمضان پور

  برای شستشوی فرش دستباف قالیشویی ونک و قالیشویی زعفرانیه را پیشنهاد می دهم. من چندبار استفاده کردم راضی بودم

 4. Avatar
  هانیه زارع

  من از سایت ژاوک قالیشویی زعفرانیه را را انتخاب کردم راضی بودم تمیز شستن

 5. Avatar
  مونا درودی

  قالیشویی فرمانیه کیفیت کارشان حرف نداره. من پیشنهاد میکنم مخصوصا برای فرش های دستباف که حساس تر هستن

  1. Avatar
   مونا کاظمی

   منم از قالیشویی فرمانیه استفاده کردم. کارشان تمیزه راضی بودم

 6. Avatar
  شبنم محبی

  سایت ژاوک خیلی مرجع خوبی برای پیدا کردن قالیشویی است و چقدر خوب که حتی میزان تخفیف هر قالیشویی هم اعلام میکنید اینطوری راحت میشه قیمت ها را مقایسه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً