قالیشویی در ستارخان

قالیشویی در ستارخان

بهترین قالیشویی ستارخان

امروز در این مقاله می‎خواهیم درباره قالیشویی‌های واقع شده در ستارخان و ویژگی‌ها و خدماتی که در این قالیشویی‌ها به مشتریان ارائه می‌دهند، صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یک قالیشویی خوب تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. ستارخان نام یک محله در تهران است که به یک محله با نشاط و سرزنده در استان تهران معروف است. این محله از امکانات بسیار زیادی برخوردار است و به دلیل داشتن امکانات مناسب جزء یکی از مهم‌ترین اولویت‎ها برای سکونت افراد می‎باشد. این محله بیش از 40 سال قدمت دارد و جزء یکی از محله‎های پرجمعیت و قدیمی تهران است. امروز می‎خواهیم درباره قالیشویی‎هایی که در ستارخان وجود دارند صحبت کنیم.

بهترین قالیشویی در ستارخان از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی زعفرانیه شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آبرنگ شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی دارآباد شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی ونک شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه ستارخان۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.comتضمین قیمت و کیفیت
قالیشویی توحید شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه ستارخاندر حال بررسی…در حال بررسی…

این لیست در حال بروزرسانی می باشد…

  قالیشویی در شهرک غرب

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

خصوصیات قالیشویی ستارخان

امروزه تمیز کردن فرش‎ها و شستن آن‎ها یک دغدغه بزرگ برای اغلب خانه‌هاست. در چند ساله اخیر اغلب افراد فرش‎های خود را برای شست‌وشو و تمیز کردن به مراکز قالیشویی می‎دهند. پس پیدا کردن یک قالیشویی خوب که کاری با کیفیت ارائه دهد، برای بسیاری از مردم اهمیت زیادی دارد. قالیشویی ستارخان قالیشویی خوب در تهران می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خدمات با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران همراه باشید.

ویژگی‎ های قالیشویی ستارخان

 • نیاز تمام مشتریان خود را برطرف می‎کنند و خدمات بسیار گوناگونی را در حوزه‎های مختلف مانند شست‌وشوی فرش‎های دست‎باف و فرش‎های ابریشمی و فرش‎های ماشینی و شست‌وشوی مبل‎ها و …ارائه می‎دهند.
 • استفاده و به کار بردن تجهیزات با کیفیت به عنوان مهم‎ترین و اصلی‎ترین موضوع برای انتخاب قالیشویی مطرح است. همچنین انتخاب و استفاده از مواد شوینده مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. هر چقدر که این تجهیزات با کیفیت‎تر و بهتر باشند عملیات شست‌وشو با کیفیت بسیار بالاتر و بهتری انجام می‎گیرد.
 • داشتن کارشناسان متبحر و دانا در حوزه شست‌وشوی فرش‎های گوناگون و در نظر گرفتن رنگ و جنس الیاف هر فرش برای انتخاب مواد شوینده متناسب با فرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • برای شستن و تمیز کردن هر فرش با توجه به جنس الیاف آن و نوع آلودگی فرش از مواد شوینده مناسب استفاده می‎کنند.
 • پس از شستن و تمیز کردن فرش‎ها عملیات خشک‎شویی فرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. که باید به شکل کاملا حرفه‎ای انجام شود تا به فرش‎ها آسیبی نرسد.
 • ارائه خدمات مختلف به مشتری و درک شرایط او و توجه به درخواست مشتری یکی از مهم‎ترین ویژگی‎های یک قالیشویی خوب در ستارخان می‎باشد.

تبلیغات قالیشویی را به مجموعه ژاوک بسپارید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد با ما در تماس باشید. وب سایت ژاوک به معرفی قالیشویی آنلاین در تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی می توانید آگهی های قالیشویی سایت ژاوک را مشاهده نمایید.

  سمپاشی موریانه
خدمات قالیشویی در ستارخان
خدمات قالیشویی ستارخان

عوامل موثر در قیمت شست‌شوی فرش در قالیشویی ستارخان

شست‌وشوی فرش‎ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و استفاده از مواد و تجهیزات مناسب در شستن یک فرش بسیار اهمیت دارد. علاوه‎بر این یکی از مهم‎ترین مواردی که مدنظرمشتری‎هاست و بسیار مورد توجه آن‎ها می‎باشد، قیمت‎های ارائه شده است. قیمت شست‌وشوی فرش در قالیشویی‎های موجود در ستارخان به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد که ما چند نمونه از مهم‎ترین آن‎ها را برای شما آورده‎ایم و عبارت‌اند از :

 • نوع فرش‎ها ماشینی دست‎بافت و ابریشمی
 • انتخاب و استفاده از نوع مواد شوینده مانند شامپو، دارو و پودر
 • نحوه شست‌وشوی فرش‎ها به وسیله دستگاه یا دست
 • انتخاب نوع شست‌شوی فرش‎ها مانند لکه‎بر، سفید شور، اعلاشور و موارد دیگر
 • نیاز به ترمیم و رفو فرش‎ها و…

همچنین در قالیشویی‎های خوب و معتبردر ستارخان شستن قالی‎های دست‎بافت ماشینی و ابریشمی به طور جداگانه و هرکدام به نحوه مختلفی انجام می‎شوند و برای هر کدام از این نوع فرش‎ها از مواد شوینده مناسبی استفاده می‎کنند. مدت زمانی که برای شست‌شوی یک فرش لازم است بین 48 تا 72 ساعت می‎باشد که با توجه به قالیشویی و ایام مختلف آن، می‎تواند بیشتر یا کمتر نیز باشد. برای مثال در ایام عید که قالیشویی‎های ستارخان بسیار پرکار و شلوغ می‎باشند مدت زمان تحویل فرش‎ها از دو روز نیز بیشتر است. برای بسیاری از افراد رعایت شئونات اسلامی در هنگام شست‌شوی فرش‎ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران با مجموعه ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران در ارتباط باشید. 

با توجه به این موضوع در قالیشویی‎های معتبر موجود در ستارخان شست‌و‌شوی فرش‎ها با آب پاکیزه و تمیز چاه انجام می‎شود. در این صورت با انجام این کار از مصرف آب شهری و آشامیدنی نیز بسیار صرفه‌جویی می‎شود. یکی دیگر از ویژگی‏های مهم یک قالیشویی خوب در ستارخان این است که در هنگام شست‌وشوی فرش‎های کهنه و پوسیده قبل از شست‌وشوی این نوع از فرش‎ها ابتدا مشتری را از سلامت و شرایط فرش خود آگاه می‎کند و با رضایت او فرش را می‎شوید. از دیگر ویژگی‎های یک قالیشویی معتبر و با کیفیت در ستارخان، داشتن نظم در تحویل فرش‏ها می‏باشد. یک قالیشویی خوب باید همان گونه که فرش را تحویل گرفته صحیح وسلامت آن را تحویل دهد.

  قالیشویی آجودانیه

شست‌وشوی مدرن و سنتی در کنار هم در قالیشویی ستارخان

با توجه به رنگ و نوع جنس الیاف به کار رفته در تولید وبافت فرش‎ها از روش‎های مخلفی برای شستن آن‎ها استفاده می‎کنند. و روش‎های مختلفی برای شستن انوع فرش‎های گوناگون به وجود آمده است. یکی از ویژگی‎های یک قالیشویی خیلی‎خوب و معتبر در ستارخان این است که از روش‎های سنتی در کنار روش‎های مدرن استفاده می‎کند. همچنین قالیشویی‎های موجود در ستارخان بر روند و شست‌وشوی فرش‎های نفیسی مانند فرش‎های دست‎باف و ابریشمی نظارت لازم و کافی را دارند و به شما اطمینان می‎دهند که فرشتان به خوبی شسته و سالم صحیح تحویل می‎دهند. ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با مجموعه ژاوک در تماس باشید.

قیمت قالیشویی در ستارخان
قیمت قالیشویی ستارخان

شست‌وشوی فرش با ابعاد مختلف در قالیشویی ستارخان

شست‌وشوی فرش‎ها در قالیشویی‎های ستارخان به صورت متری و با توجه به ابعاد آن انجام و محاسبه می‎شود. اتحادیه قالیشویان در ستارخان هر شش ماه یکبار قیمت رسمی شست‌وشوی فرش‎ها را در اختیار قالیشویی‎های معتبر ستارخان قرار می‎دهد. به این نکته نوجه داشته باشید که قالیشویی که در ستارخان جهت شست‌وشوی فرش‎های خود انتخاب کرده‎اید، باید تیمی منجسم و پاسخگو جهت راهنمایی و پشتیبانی شما داشته باشد.تشخیص و انتخاب یک قالیشویی خوب در ستارخان یکی از دغدغه‎های بزرگ امروزه مردم می ‎باشد.

شما می‎توانید با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله یک قالیشویی مناسب در جهت ارائه خدمت به شما انتخاب کنید و با خیالی آسوده فرش‎های خود را به آن بسپارید. توجه داشته باشید که هر قالیشویی با توجه تجهیزاتی که دارد و خدماتی که شما ارائه می‎دهد، قیمت مختلفی برای شستن فرش‎ها دارد. یک قالیشویی خوب با توجه به نوع فرش و الیاف استفاده شده در آن نحوه شستن فرش و مواد شوینده برای شستن آن را انتخاب می‎کند زیرا؛ این کار اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر در آن اشتباهی صورت بگیرد ممکن است فرش دچار آسیب شود. همچنین هر قالیشویی با توجه به تعداد مشتریان و خدمات و کیفیتی که دارد و به شما ارائه می‎دهد فرش‎ها را در مدت مختلفی تحویل می‎دهد. امیدوارم مطالب این مقاله به شما در شناخت و تشخیص یک قالیشویی خوب در ستارخان کمک کرده باشد. برای اطلاع از لیست بهترین قالیشویی در پارک وی از منوی سایت ژاوک به دسته بندی منطقه مورد نظر خود مراجعه کنید.

بهترین قالیشویی ستارخان کدام قالیشویی می باشد؟

برای اطلاع از بهترین قالیشویی در ستارخان با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

ویژگی ‎های قالیشویی ستارخان چیست؟

در این مقاله از سایت ژاوک به برسی ویژگی های قالیشویی ستارخان پرداخته ایم با ما همراه باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً