قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

بهترین قالیشویی پونک

شاید با شنیدن نام قالیشویی شما هم به یاد زمان های قدیم بی افتید آن زمان که بر روی بام ها می رفتیم و به شستشوی فرش ها می پرداختیم در آن روزها هم ما به تمیزی فرش هایمان می رسیدیم هم بچه هایمان با کلی شور و شوق وهیجان به آب بازی مشغول می شدند بعد هم بر روی بام ها پهن می کردیم و کوچه ها را زیباتر می کردیم اما اکنون دیگر هیچ خبری از آن اتفاق ها نیست و همه ی آن داستان ها به قالیشویی ختم شده است. درست است که دیگر مثل قدیم زحمتی نمی کشیم اما پیدا کردن یک قالیشویی خوب که بتوانیم به آن اعتماد کنیم هم کار سختی است ما در این مقاله از سایت قالیشویی پونک می خواهیم که به شما ویژگی های یک قالیشویی خوب را معرفی کنیم تا شما بهتر بتوانید انتخاب کنید. همچنین در آخر به بررسی قالیشویی های پونک می پردازیم با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در پونک از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی زعفرانیه شعبه پونک۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه پونک۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی آبرنگ شعبه پونک۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی دارآباد شعبه پونک۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی ونک شعبه پونک۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه پونک۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.comتضمین قیمت و کیفیت
قالیشویی توحید شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه پونکدر حال بررسی…در حال بررسی…

این لیست در حال بروزرسانی می باشد…

  قالیشویی در شرق تهران

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

شستشوی فرش ها در قالیشویی پونک

راستش را که بخواهید کمتر شستن فرش ها به نفع تان است چرا که شستشو زیاد قالی ها به تاروپود آن آسیب می زند و در نتیجه از طول عمر آن کاسته می شود. سعی کنید که همیشه فرش هایتان را پاکیزه نگه دارید و نسبت به آن حساس باشید. وقتی چیزی بر روی آن ریخته شد با استفاده از یک پارچه ی خیس آن را پاک کنید هیچ وقت از نوشابه، سرکه و… برای پاک کردن فرش هایتان استفاده نکنید. همچنین هر از گاهی به گردگیری فرش هایتان بپردازید. برای این کار از جاروبرقی استفاده کنید در این جا هم از ضربه زدن به قالی توسط چوب خودداری کنید.
به هر حال تمام سعی تان این باشد که فرش هایتان را کمتر بشوید اما اگر راهی جز شستن قالی هایتان نداشتید.

توصیه ی ما این است فرش هایتان را لول کنید و بر روی بام ببرید و به شستشوی آن ها بپردازید لازم به ذکر است که باید از شوینده ی مناسب با فرش تان استفاده کنید همچنین هنگامی که تی می کشید آن را بر روی لبه های فرش نکشید چرا که باعث پاره شدن فرش می شود. در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید به شستشوی فرش ها به روش سنتی بپردازید، به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد فرش هایتان را بسپارید تا با بهترین روش ها و شوینده ها به تمیز کردن فرشتان اقدام کنند. وب سایت ژاوک بزرگترین سایت آگهی قالیشویی در کشور ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی وب سایت ژاوک را دنبال کنید.

خدمات قالیشویی پونک
خدمات قالیشویی پونک

ویژگی های قالیشویی پونک

اولین موردی که به ذهنم می رسد خدمات حمل و نقل است یک قالیشویی خوب هنگامی که با آن تماس می گیرند سریع به آدرس مشتری می روند و فرش ها را به قالیشویی برای شستشو منتقل می کنند همچنین دادن رسید فرش به مشتری توسط مسئولان حمل و نقل از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی مورد اعتماد است. ارائه خدماتی کامل همچون رفوگری، ترمیم، رفع کردن پارگی و سوختگی، تثبیت رنگ و… به طوری که مشتری یه جای دیگری نیاز نداشته باشد از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد است. برخی از مشتری ها نگران شرعی نبودن آب هستند اما باید بدانید آبی که برای شستشوی فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد از چاه تعمین می شود و کاملا حلال و شرعی است. از طرفی نگران فرش ها بعد شستشو هم نباشید همانطور که گفته شد آب از چاه استاندارد تعمین می شود و کاملا تمیز است پس بعد از شستشوی فرش ها هیچ گونه کثیفی یا لکه ای بر روی فرش ها دیده نمی شود.

  قالیشویی در ستارخان

تحویل سریع فرش به مشتری به طوری که زمان تحویل گرفتن فرش تا زمان تحویل دادن فرش به مشتری بیش از دو روز طول نکشید هم از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب است. یکی از ویژگی هایی که در صورت انجام در یک قالیشویی نام آن قالیشویی به خوبی جا می افتد جدا شستن فرش ها است چرا فرش های دستباف از تاروپود حساسی برخوردار هستند به گونه ای که امکان آسیب به آن بسیار زیاد است پس باید با بهترین روش ها و شوینده ها به شستشوی فرش های دستباف بپردازند. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی بررسی فرش قبل از شستشو می باشد در صورتی که فرش آسیب دیده و پاره باشد با دستگاه های مخصوص و حساسیت بالا به شستشوی فرش ها می پردازند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب داشتن دستگاه ها و تجهیزات سالم و پیشرفته است هر چقدر که این دستگاه ها بهتر باشند نتیجه ی کار هم بهتر می شود. مجموعه ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران با قیمت مناسب و کیفیت بالا می پردازد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی می توانید قالیشویی منطقه مورد نظر خود را در سایت ژاوک پیدا کنید.

هزینه خدمات قالیشویی پونک
هزینه خدمات قالیشویی پونک

هزینه ی شستن هر فرش در قالیشویی پونک

قیمت ها را اتحادیه صنف قالیشویی هر شش ماه یک بار تعویض می کند و تمامی قالیشویی های مورد تایید این اتحادیه باید آن را رعایت کنند اما در برخی موارد قیمت شستشوی فرش ها توافقی صورت می گیرد به عنوان مثال شستشوی فرش های کهنه علاوه بر شستشو باید خدمات دیگر همچون رفوگری، ریشه زنی، ترمیم و… را برای آن انجام داد به همین خاطر هزینه ی شستشوی آن افزایش می یابد. همچنین موادی مانند نوع شوینده ی انتخابی برای فرش، وجود کارشناس برای تعین روش شستشو، هزینه ی حمل و نقل و… بر روی قیمت فرش تاثیر گذار هستند. لازم به ذکر است که در قالیشویی های پونک کمترین هزینه ها برای شستشو و انجام خدمات دیگر قالی در نظر گرفته شده است. مجموعه ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی غرب تهران و شرق تهران و جنوب و شمال تهران می باشد برای مشاهده آگهی ها به منطقه مورد نظر خود مراجعه نمایید.

  قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی پونک

در این قالیشویی ها تمامی خدمات فرش انجام می شود همچنین هر گونه فرش، موکت، تابلوفرش، مبلمان و… در این قالیشویی ها شسته می شود لازم به ذکر است که تمامی فرآیند های شستشو و خشک کردن فرش ها توسط دستگاه های مجهز و پیشرفته انجام می شود همچنین اگر تعداد فرش ها بیش از 4 عدد یا متراژ سی و شش متر بودند هزینه ی حمل و نقل فرش ها گرفته نمی شود. تمامی شوینده های موجود در این قالیشویی ها جزو بهترین ها هستند و برای هر فرش کارشناس با توجه به رنگ و الیاف قالی، نوع شوینده را تعیین می کند. پس با خیال راحت فرش هایتان را به این قالیشویی ها بسپارید. در این مقاله از سایت قالیشویی پونک به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب پرداختیم امیدواریم مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.

شستشوی فرش ها در قالیشویی پونک به چه صورت می باشد؟

شستن هر فرش در قالیشویی پونک با بهترین مواد شستشو بدون هیچ گونه آسیب انجام می شود برای خواندن توضیحات کامل تر این مقاله را در سایت ژاوک مطالعه کنید.

هزینه ی شستن هر فرش در قالیشویی پونک چگونه می باشد؟

قیمت ها را اتحادیه صنف قالیشویی هر شش ماه یک بار تعویض می کند و تمامی قالیشویی های مورد تایید این اتحادیه باید آن را رعایت کنند اما در برخی موارد قیمت شستشوی فرش ها توافقی صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً