قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی و شستشوی فرش ها یکی از کارهای مهمی است که افراد هر چند وقت یک بار نسبت به انجام دادن آن اقدام می کنند. حداقل سالی یک بار در خانه های ایرانی فرش ها شسته می شوند. بسیاری از کسانی که قصد دارند فرش های خود را بشویند، نظافت آن ها را به قالیشویی در شمال تهران واگذار می کنند.

بهترین قالیشویی شمال تهران

از آن جا فرش ها در هر خانه ای یکی از اقلام بسیار مهم و اغلب گران قیمت دکوراسیون به حساب می آیند و اهمیت ویژه ای برای آن ها قائل هستند، باید برای شستشو آن ها یک قالیشویی در شمال تهران که به صورت اصولی نسبت به شستشو فرش ها اقدا می کنند را انتخاب کنید.

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی ونک شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی زعفرانیه شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۷۱۲۸۰۵zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۸۸۹۴۹۰asilirani.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آبرنگ شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی دارآباد شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی ادیب شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی خاتون شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی مادر شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی سلطانی شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شهرزیبا شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی سلطانی شعبه شمال تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

خدمات قالیشویی شمال تهران

یک قالیشویی مناسب برای شستن فرش ها یک سری اصول مهم و کلیدی را رعایت می کند که سبب می شود فرش ها در حین شستشو آسیب نبینند و عمر آن ها افزایش پیدا کند. در ادامه این مراحل را نام می بریم:

رفع گرد و غبار فرش

در قالیشویی های مجهز و پیشرفته از دستگاه هایی بسیار بزرگ استفاده می کنند که برای گرفتن گرد و غبار فرش ها به کار می روند.

شستشو با شوینده مناسب

در مرحله بعد از گرفتن گرد و غبار فرش ها، با استفاده از شوینده های مناسب آلودگی ها را از روی فرش ها تمیز می کنند. این شوینده ها با توجه به نوع فرش ها و نوع آلودگی که باید از روی فرش پاک شوند انتخاب می شود تا هم آسیبی به بافت و ظرافت های فرش وارد نشود و هم آلودگی به طور کامل از روی فرش ها پاک شود. این مرحله نیز با استفاده از دستگاه های اتوماتیک که در قالیشویی ها وجود دارند انجام می شود.

آبکشی فرش ها

بعد از طی کردن مراحل فوق فرش ها باید آب کشیده شوند و کف حاصل از شستشو از روی آن پاک شود. این مرحله یکی از مهم ترین بخش ها در شستشو فرش ها به حساب می آید و باید به درستی انجام شود.

گرفتن آب فرش

در قالیشویی های مجهز برای این که فرش ها سریع تر خشک شوند، آبی که در پایان شستشو لابلای بافت فرش باقی می ماند را می گیرند. گرفتن اب فرش با دستگاه های مکانیزه و مجهز قابل انجام است.

خشک کردن فرش

در نهایت پس از گرفتن اب فرش، فرش در جایی قرار می گیرد که عمدتا با نام گرمخانه در قالیشویی ها شناخته می شود. فرش ها در این قسمت ها کاملا خشک می شوند و سپس به مشتری تحویل داده می شوند. هر قالیشویی در شمال تهران ممکن است که قیمتی متفاوت با قالیشویی های دیگر به مشتریان ارائه دهد. ممکن است که مشتریان در چنین مواردی کمی گیج شوند زیرا دلیل این تفاوت در قیمت ها را نمی دانند. اما دلایلی وجود دارند که روی قیمت نهایی قالیشویی ها تاثیر می گذارند.

به عنوان کسی که به دنبال یک قالیشویی در شمال تهران است و قصد دارد که پیش از هر کاری بهترین قالیشویی را برای شستن فرش های خود انتخاب کند، بهتر است که با دلایل اختلاف قیمت ها در قالیشویی های مختلف اشنا شوید. همچنین می توانید بهترین قالیشویی هشتگرد را نیز در سایت ژاوک جستجو نمایید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی غرب تهران می باشد. بهترین قالیشویی های غرب تهران را می توانید در سایت ژاوک مشاهده کنید.همانطور که در بخش قبلی عنوان شد، در یک قالیشویی مجهز به صورت کاملا فکر شده ماده شوینده مناسبی را برای شستن فرش ها در نظر می گیرند.

بهترین قالیشویی در شمال تهران
قالیشویی در شمال تهران

گاهی ممکن است که برای شستن یک فرش و یا پاک کردن یک نوع آلودگی خاص از روی فرش، نیاز به مواد شوینده ای باشد که ممکن است گران تر باشد. در نهایت استفاده از این مواد شوینده و پودر های مختلفی که به کار برده می شوند، باعث شستشوی بهتر فرش های شما می شود اما قیمت کلی را دستخوش تغییر می کند. اگر علاقمند به فرش ایرانی هستید پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با انواع فرش ایرانی را مطالعه کنید. کارخانجاتی که برای شستن فرش ها و رفع ایرادات فرش ها بسیار خوب عمل می کنند، از کارشناسان این حوزه کمک می گیرند. مسلما در این صورت قیمت ها بالاتر می روند. نحوه شستشو یکی دیگر از موارد مهمی است که روی قیمت نهایی شستشو تاثیر می گذارد.

  سمپاشی گال

برخی از قالیشویی ها دارای تجهیزات اتوماتیکی هستند که با وجود آن ها فرش ها بدون دخالت انسان شسته می شوند؛ در برخی دیگر از قالیشویی ها فرش ها به روش دستی شسته می شوند. مطمئنا به کار بردن هر یک از این روش ها سبب می شود که قیمت ها در نهایت متفاوت باشند. برخی از کارخانه های قالیشویی در بخش برندسازی و تبلیغات بسیار بهتر عمل کرده اند و به همین دلیل در سطح شهر بیش تر شناخته شده هستند. معروف بودن یک قالیشویی و شناخته شده بودن آن در بین مردم سبب می شود که قیمت های بالاتری را دریافت کنند. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی تبلیغات قالیشویی می باشد. برای درج انواع آگهی قالیشویی می توانید به وب سایت ژاوک (درج آگهی رایگان) مراجعه کنید.

انتخاب بهترین قالیشویی شمال تهران

در بالا تمام نکاتی که ممکن است روی قیمت نهایی یک قالیشویی تاثیر داشته باشد را عنوان کردیم. اما در نهایت برای این که بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید باید بدانید که یک قالیشویی خوب چگونه عمل می کند. یک قالیشویی مناسب در ابتدا باید از اتحادیه قالیشویان جواز کسب دریافت کرده باشد. در قدم بعدی یک کارخانه قالیشویی مناسب هزینه های منصفانه ای از مشتریان خود دریافت می کند.

این قیمت ها باید مطابق با نرخ اتحادیه باشد و از این طریق می توانید متوجه شوید که آیا یک قالیشویی در شمال تهران برای شستن فرش های شما مناسب است یا خیر. چنین قالیشویی هایی به مشتریان خود رسید های شفافی را ارائه می دهند که هر گونه ابهامی را رفع خواهند کرد. یک کارخانه قالیشویی مناسب اصول بهداشتی را در تمام بخش های شستشو رعایت می کند و رضایت مشتریان برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای درج آگهی قالیشویی هشتگرد می توانید به صورت رایگان در سایت ژاوک آگهی های خود را بارگزاری کنید.

نحوه شستن فرش ها در قالیشویی شمال تهران

 شرکت ما  دارای مزیت های فراوانی است که باعث پیشرو بودن آن در این زمینه و اعتماد مشتریان گرامی بدون تفکر و تردید برای سپردن فرش های های خود به آن شده است و از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجهیزات و ابزار نظافتی مدرن و پیشرفته مانند بخارشوی و سایر دستگاه های نظافتی قدرتمند که کاملاً برای انواع مختلف فرش ها مناسب است.
 • پاک کننده های بسیار موثر و طبق استانداردهای بین المللی، بسیار مناسب برای مواد حساس، فرش های با قیمت بالا و کاملا مناسب برای از بین بردن انواع لکه ها و کثیفی های موجود بر روی فرش.
 • این شرکت از عطرهای فرانسوی و بین‌المللی زیادی برای عطر آگین کردن فرش ها استفاده می‌کند که این عطرها به دلیل نفوذ بوی و پایداری طولانی مدت خود بر روی فرش‌ها شناخته شده‌اند تا آنها را به طور دائم معطر کند. همچنین در هنگام استفاده از آنها احساس راحتی و تمیزی کامل داشته باشید.
 • این شرکت دارای نیروی کار ماهری است که در مورد نحوه انجام صحیح عملیات نظافت انواع فرش بدون در نظر گرفتن کیفیت، جنس و درجه کثیفی فرش آموزش دیده اند.
 • قیمت های این شرکت با قیمت های سایر شرکتها دیگر قابل مقایسه نیستند و هرگز با میزان توجه و تلاشی که این شرکت برای شستن فرش های شما ارائه می دهد و همچنین هزینه های زیادی که برای خشکشویی های معمولی، بی کیفیت یا با کیفیت پایین در منزل خرج میکنید، قابل مقایسه نیست.

ویژگی های قالیشویی شمال تهران

مهم ترین نکته که مناسب بودن یک قالیشویی در شمال تهران را ثابت می کند، میزان مشتری مداری آن ها است که نکته بسیار مهمی است. چنین افرادی از وجدان کاری بالایی برخوردار هستند و رضایت مندی مشتری را به عنوان یک هدف و وظیفه برای خود در نظر می گیرند.

سرویس قالیشویی یکی از خدمات متنوعی است که قالیشویی شمال تهران  با توجه به کیفیت فرش، میزان کثیفی و وجود لکه روی فرش یا نبود آن ارائه می دهد. بررسی خوب فرش، میزان کثیفی آن، نوع شستشوی مناسب، نحوه شستشوی مناسب آن و کیفیت مواد شوینده متناسب با جنس آن برای حفظ کامل کیفیت و درخشندگی آن و از این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شستشوی منظم فرش که یکی از روش هایی است که در عین عدم وجود لکه و کثیفی شدید روی فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 •  خیساندن فرش در صورت کثیفی زیادی که بر روی فرش وجود داشته باشد. چون برخی فرش های هستند که لکه های متعددی بر روی آن وجود دارد و نمیتوان آنرا فقط با شامپو فرش شست و لکه های آن را از بین برد بلکه بایستی برای اطمینان از تمیزی و از بین بردن لکه های موجود بر روی آن قبل از شستشوی مجدد آن را بخوبی در آب خیس کرد.
 • شستشو با بخار یکی دیگر از کارهایی است که این شرکت برای از بین بردن و زدودن کثیفی های ساده یا موادی که نیاز به بخار دارند تا به مواد فرش آسیبی وارد نشود، استفاده میشود.
  بهترین قالشویی های تهران

قالیشویی شمال تهران  یکی از شرکت هایی است که خدمات زیادی را برای نظافت منزل ارائه می دهد مانند شستشوی فرش، مبل، پرده و … کار در این شرکت با نهایت دقت و تمیزی بی نظیر انجام می شود.

قالیشویی شمال تهران در ژاوک

برای درج آگهی رایگان در سایت ژاوک می توانید از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید. ژاوک بستری است که از طریق آن می توانید دیده شدن کسب و کار خود را تضمین کنید. شستشوی فرش با آب یکی از موارد رایج و دوست داشتنی در روش های مختلف شستشوی فرش است که توسط این شرکت انجام میگیرد. کارکنان ما برای شستشوی بهتر فرش  ابتدا جنس فرش را بررسی میکنند و تا از جنس فرش اطمینان حاصل نکنند اقدام به شستشوی آن نمیکنند زیرا در صورتی که جنس فرش مناسب شستن نباشد قطعا به حنس آن آسیب وارد میشود به همین خاطر ابتدا جنس فرش را بررسی میکنند تا آسیبی به جنس و پرز وارد نشود.

شستشو با بخار یا خشکشویی یکی از روش های بسیار مفید شرکت قالیشویی شمال تهران میباشد که نتایج فوق العاده و چشمگیری در تمیزی انواع فرش های مختلف به خصوص فرش های پر پرز  دارد. قالیشویی در نیاوران دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید و آگهی های قالیشویی نیاوران را مشاهده نمایید.

قیمت قالیشویی در شمال تهران
قیمت قالیشویی در شمال تهران

قیمت قالیشویی شمال تهران

قیمت قالیشویی با توجه به نحوه شستشوی فرش به بهترین روش های مدرن و با بهترین نیروی کار ماهر آموزش دیده برای شستشوی کلیه مواد فرش به روش های صحیح، بسیار  ارزان و مقرون بصرفه می باشد. همچنین این شرکت از شوینده‌های استریل معطر مورد تایید بین‌المللی برای شستن فرش ها استفاده میکند. همانطور که اشاره کردیم قیمت قالیشویی ارائه شده توسط قالیشویی شمال تهران از جمله قیمت های مقرون بصرفه ای میباشد که در ازای خدمات فوق العاده ای است که به مشتریان خود ارائه میدهیم. 

قیمت قالیشویی به کیفیت، جنس و مساحت فرش و تعداد نیروی کار مورد نیاز برای فرآیند شستشو بستگی دارد. اما  قیمت هایی که شرکت ما ارائه میدهد و در دسترس مشتریان عزیر میباشد در مقایسه با سایر شرکت های قالیشویی بسیار ارزان و مناسب میباشد. وب سایت ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. برای دریافت خدمات بهترین قالیشویی های تهران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

نحوه تمیز نگه داشتن فرش ها در قالیشویی شمال تهران

خدمات قالیشویی در شرکت ما برای همه مشتریان خود به صورت بسیار عالی ارائه می شود. این شرکت نکات مهمی که برای نگهداری فرش در منزل باید رعایت شود به شرح زیر بیان میکند:

 • استفاده روزانه از جاروبرقی برای زدودن روزانه و مداوم گرد و غبار و جمع نشدن آن در داخل فرش و ایجاد ویروس و جلوگیری از  بیماری های مختلف مانند آسم و آلرژی
 • شستشوی منظم و دوره‌ای فرش‌ها برای اطمینان از بهداشت مداوم آنها در همه زمان‌ها
 • هیچ گونه باقیمانده غذایی روی فرش نگذارید و در صورت این اتفاق یا ریختن برخی نوشیدنی ها بر روی فرش بلافاصله آن را تمیز کنید تا از تشکیل باکتری هایی که باعث بسیاری از بیماری ها می شوند جلوگیری کنید.
 • فرش ها را بیش از حد نشویید تا به کیفیت فرش و پرز آن آسیبی وارد نشود.
 • فرش های ماشینی که در خانه های ما وجود دارند، در مقایسه با فرش های دیگر کمی نقش و نگار ظریف دارند اما در عوض بافت و نرمی بسیار بهتری دارد. الیاف به کار رفته در این فرش از الیاف اکریلیک تثبیت شده با حرارت می باشد. این الیاف بهترین و با توجه به فرآیند حرارت دهی در تولید نخ، بدون پرز، ضد حساسیت و ضد حساسیت برای کودکان و افراد با پوست حساس می باشد.

برای آشنایی با خدمات قالیشویی خوب در تهران با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی خوب در تهران در ارتباط باشید. روش های زیادی برای شست و شوی فرش چه در منزل و چه در شرکت های قالیشویی وجود دارد، اما جنس فرش در نهایت همان چیزی است که روش مناسب نظافت و شستشوی فرش را تعیین می کند.

بهترین قالیشویی شمال تهران

موضوعی که ما امروز قصد داریم راجع به آن صحبت کنیم، بهترین قالیشویی شمال تهران است. پس لطفاً ما را تا انتهای این مقاله همراهی بفرمایید.

بهترین قالیشویی شمال تهران
بهترین قالیشویی شمال تهران

انتخاب بهترین قالیشویی شمال تهران

همه ما می‌دانیم که شستشوی تمیز و اصولی فرش های خانه به یکی از دغدغه های بانوان تبدیل شده است؛ زیرا نظافت فرش اهمیت زیادی دارد و از طریق شستشوی اصولی علاوه بر رفع آلودگی ها، ماندگاری و طول عمر فرش نیز افزایش می یابد. در نتیجه باید فرش های خانه چند وقت یکبار شسته شود. در گذشته بیشترین کار در پشت بام یا حیاط منزل و با کمک همه اعضای خانواده انجام می شد. اما این روزها با توسعه مراکز شستشوی فرش و قالیشویی ها، افراد ترجیح می دهند که کار شستشوی فرش های خود را به این مراکز بسپارند.

پس از اینکه تصمیم به شستشوی فرش ها از طریق مراکز قالیشویی گرفتید، ممکن است هنگام انتخاب یک مرکز معتبر دچار سردرگمی می شوید؛ زیرا باید موسسه را انتخاب کنید که از همه نظر سرآمد بوده و به بهترین نحو ممکن فرش های شما را شستشو دهد. ما توصیه می کنیم که از مراکزی که زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت می کنند، کمک بگیرید؛ چون این موسسات علاوه بر اینکه معتبر هستند، قیمت های منصفانه ای داشته و نرخشان با نرخ های مصوب توسط اتحادیه هماهنگ است.

  قالیشویی در شهرک غرب

وبسایت ژاوک، بستری مناسب و معتبر برای تبلیغ و گسترش کسب و کار شماست. شما مشتریان گرامی می توانید انواع آگهی قالیشویی را به صورت رایگان در وب سایت ژاوک درج کنید. هم چنین می توانید شغل خود را در سایت ژاوک ثبت کرده و بازدید بالا و مخاطب جدید بدست آورید. برای تبلیغ و آگهی قالیشویی با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. قالیشویی صادقیه دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در صادقیه می توانید آگهی قالیشویی های صادقیه را در وب سایت ژاوک مشاهده کنید.

بهترین قالیشویی شمال تهران از نظر مردم

اگر یک قالیشویی بخواهد لقب برترین قالیشویی را از آن خود کند، باید معیارهایی که مد نظر شهروندان است را داشته باشد. به عنوان مثال اگر یک موسسه قالیشویی، تجهیزات کاملا پیشرفته ای داشته باشد اما از مواد مرغوب و درجه یک جهت شستشوی فرش ها استفاده نکنند، به هیچ وجه نمی تواند عنوان بهترین قالیشویی شهر را از آن خود کند. لذا بهترین قالیشویی از نظر مردم آن موسسه‌ای است که از همه نظر درجه یک باشد. اگر شما به عنوان یک مدیر موسسه قالیشویی دوست دارید که شرکت شما لقب بهترین قالیشویی شمال تهران را از آن خود کند، باید به نظرات و نکات مورد نظر مشتریان توجه زیادی داشته باشید.

ویژگی های بهترین قالیشویی شمال تهران از نظر مردم

در ادامه این مطلب می خواهیم برخی از ویژگی هایی را که از نظر مردم برای بهترین قالیشویی شمال تهران اهمیت دارد را، بیان کنیم:

 • این موسسه باید خدمات شستشوی فرش ها را در تمام مراحل با بالاترین کیفیت و با بهترین نحو ممکن انجام دهد.
 • همه مشکلاتی که در فرش وجود دارد مانند لکه های مختلف خودکار، لاک، جوهر و سایر آلودگی ها را به طور کامل پاک کند.
 • خوش قول و منظم باشد و سفارشات را سر وقت تحویل مشتری دهد. همچنین اگر در روند انجام کار مشکلی به وجود آمد، مسئولیت آن را تمام و کمال متقبل شود.
 • قیمت های معقول و منصفانه داشته باشد و از وسایل تجهیزات نو و مدرن استفاده نماید. همچنین از مواد شوینده مناسب با الیاف فرش بهره بگیرد.
 • از نیروهای متخصص و حرفه ای برای انجام کارهای تخصصی مثل ترمیم و رفوی فرش یا بازسازی ریشه ها و… کمک بگیرد. در ضمن هنگام شستشوی فرش ها موارد بهداشتی و ضدعفونی و موازین شرعی را کاملاً درنظر داشته باشد.

اگر شما صاحب یک قالیشویی هستید و قصد دارید تبلیغات خود را بهبود بخشید، چندین راه موثر برای تبلیغات وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برای انواع تبلیغات قالیشویی و آگهی قالیشویی با وب سایت ژاوک بزرگترین سایت (تبلیغات قالیشویی در ایران) در ارتباط باشید. به گونه‌ای می‌توانید تبلیغات قالیشویی را طراحی و اجرا کنید. این تبلیغات می‌تواند شامل متن، تصاویر و ویدیوها باشد که بهترین خدمات شما را نشان می‌دهد. قالیشویی در پاسداران از بهترین قالیشویی های پاسداران دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد جهت دریافت خدمات با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

بهترین بهترین قالیشویی شمال تهران از نظر مردم
بهترین بهترین قالیشویی شمال تهران از نظر مردم

ویژگی های بهترین قالیشویی شمال تهران

تعهد و کیفیت

یکی از بارزترین ویژگی های یک قالیشویی معتبر، کیفیت و تعهد است. در واقع بهترین قالیشویی شمال تهران ضمن اینکه تمام مراحل شستشوی فرش را با بالاترین کیفیت و مطابق معیارهای روز دنیا انجام میدهد، از دستگاه ها و تجهیزات نوین و درجه یک ترین مواد شوینده برای شستشوی فرش بهره می گیرد.

توجه به بافت و جنس آن

این قالیشویی هنگام شستشوی فرش به ماشینی بودن یا دستباف بودن آن توجه می کند؛ زیرا شستشوی فرش های دستباف به علت بافت ظریفتری که دارند، حساس تر است و حتماً از مواد شوینده ملایم تری برای آنها استفاده بشود. ضمناً استادکاران ماهر و حاذق مراکز بهترین قالیشویی های شمال تهران همه فعالیت های مربوط به فرش نظیر ترمیم و رفوی فرش، چرم دوزی، شیرازه دوزی، قلمزنی، بازسازی ریشه ها، لکه برداری و… را نیز به صورت کاملاً حرفه ای انجام میدهند.

وب سایت ژاوک معرفی کننده بهترین قالیشویی تهران با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. برای اطلاع از لیست بهترین قالیشویی های تهران و دریافت خدمات با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. وب سایت ژاوک 24 ساعته و به صورت آنلاین در خدمت شماست. شما عزیزان می توانید تمامی آگهی های بهترین قالیشویی های تهران را در وب سایت ژاوک مشاهده کنید.

قیمت منصفانه و معقول

ویژگی دیگری که باید بهترین قالیشویی شمال تهران آن را دارا باشد، قیمت منصفانه و معقول است. متاسفانه گاهی دیده شده که برخی از مراکز قالیشویی قیمت های عجیب و غریبی را از مشتریان دریافت می کنند و آن را با نام های مختلفی مانند ارزش افزوده و غیره در فاکتور مربوط به شستشو ذکر می نمایند. به همین دلیل است که ما تاکید میکنیم از مراکز که زیر نظر اتحادیه قالیشویان هستند، بهره بگیرید. در این صورت حتی درصورت دریافت هزینه اضافی شما به راحتی می توانید شکایت کنید و حق خود را بگیرید.

خوش قول بودن و داشتن نظم

ویژگی مثبت و مهم دیگری که بهترین قالیشویی شمال تهران باید داشته باشد، نظم و خوش قولی است. لذا باید پرسنل محترم قالیشویی این موضوع را در نظر داشته باشند و با نظم و تعهد ظرف کوتاه ترین زمان ممکن، سفارش مشتریان را به بهترین نحو تحویل دهند؛ زیرا در برخی از مراکز قالیشویی دیده شده که موسسه بیش از حد توان خود سفارش را می پذیرد و این موضوع سبب بی نظمی و بدقولی میگردد.

پس بهترین مرکز قالیشویی شمال تهران باید خدمات متنوعی را نظیر فرش شویی، خشکشویی مبلمان، شستشوی پرده و موکت و چادر اتومبیل و… را بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت و ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن، ارائه دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی زعفرانیه می توانید آگهی آن را در وب سایت ژاوک مشاهده کنید. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی می باشد.

انتخاب بهترین قالیشویی شمال تهران
انتخاب بهترین قالیشویی شمال تهران

هزینه بهترین قالیشویی شمال تهران

ممکن است با خواندن مطالب فوق این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین قالیشویی شمال تهران در برابر خدماتی را که به شهروندان ارائه می دهد، چه هزینه ای دریافت خواهد کرد؟ در به این سوال باید بگوییم که نرخ بهترین قالیشویی شمال تهران به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع تعداد و متراژ فرش های شما در هزینه نهایی تاثیرگذار است. ضمنا فرش های دستباف یا ماشینی دارای هزینه های متفاوتی هستند. البته مواردی نظیر شستشوی ساده یا اعلاشویی نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

لذا اگر می خواهید میزان دقیق هزینه را بدانید، بهتر است با کارشناسان مرکز قالیشویی شمال تهران تماس حاصل نموده و ضمن اعلام مشخصات فرش مورد نظر خودتان، از قیمت های دقیق مطلع شوید. سپس اگر تمایل داشتید، می توانید سفارشتان را ثبت قطعی نمایید. علاوه بر مواردی که در مقاله عنوان شد، عوامل دیگری مانند امکان سفارش آنلاین و انجام خدمات مختلف و متنوع از جانب قالیشویی، می‌تواند سبب تبدیل شدن یک مرکز قالیشویی، به بهترین قالیشویی شمال تهران گردد. قالیشویی ژاوک یکی از بهترین قالیشویی های شمال تهران است و با سابقه و تجربه زیاد خود، در زمره خوشنام ترین مراکز بوده و خدمات متنوع و با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه می دهد. از توجه شما سپاسگزاریم.

بهترین قالیشویی شمال تهران کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران می باشد. برای دریافت خدمات و مشاهده آگهی ها با ژاوک همراه باشید.

قیمت قالیشویی شمال تهران به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از قیمت قالیشویی در شمال تهران با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع اگهی خدمات قالیشویی در شمال تهران در ارتباط باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 4

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای 7 نظر است

 1. Avatar
  مجید رمضانی

  لطفا برای منطقه شهرک ولیعصر ( منطقه 18 ) هم قالیشویی خوب معرفی کنید

 2. Avatar
  زهرا سادات حسینی

  من از قالیشویی زعفرانیه چندبار استفاده کردم فرش ماشینی و دستباف را تمیز شستشو دادن و راضی بودم

 3. Avatar
  منیر شاهسوند

  کدام قالیشویی شستشوی مبل انجام میدهد؟

 4. Avatar
  mona asadi

  از سایت ژاوک برای معرفی قالیشویی خوبه دارآباد سپاسگزارم. از کارشان خیلی راضی بودم

 5. Avatar
  محمد طاها نیکفر

  برای شستشوی فرش دستباف و تابلو فرش از خدمات قالیشویی ونک استفاده کردم. روی فاکتور 20 درصد تخفیف هم لحاظ کردن. هم کارشان خوب است هم قیمتشان

  1. Avatar
   فراهانی

   اینترنتی هم اگر سفارش قالیشویی ثبت کنید تخفیف شامل میشه

 6. Avatar
  حسن بیگی

  با تشکر از سایت ژاوک برای معرفی کامل قالیشویی ها. من از طریق سایت شما قالیشویی ونک را برای شستن فرش ماشینی انتخاب کردم و راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً