قالیشویی در پاسداران

قالیشویی در پاسداران

خدمات قالیشویی پاسداران

قالیشویی ها برای همه ی ما کار شستن فرش ها را بسیار راحت کرده اند. دیگر لازم نیست فرش های سنگین را با هزار زحمت بر روی بام ها ببریم و ساعت ها به شستشوی فرش بپردازیم اکنون دیگر با یک تماس و بعد از مدتی گرفتن یک برگه کاغذ فرش ها برده می شوند تا با بهترین روش ها و شوینده ها شستشو داده شوند. قبلا بام های رنگی و تزیین شده نوید از آمدن عید را می داد و کوچه ها حال و هوای دیگری را به خود می گرفته اند امروزه دیگر کمتر کسی پیدا می شود که خودش قالی هایش را بشوید.

بهترین قالیشویی در پاسداران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی آبرنگ شعبه پاسداران۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه پاسداران۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.comتضمین قیمت و کیفیت
قالیشویی دارآباد شعبه پاسداران۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی زعفرانیه شعبه پاسداران۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی ونک شعبه پاسداران۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه پاسداران۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی شربت اوغلی شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی اپ واش شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی سیاوش شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه پاسداراندر حال بررسی…در حال بررسی…

این لیست در حال بروزرسانی می باشد…

  قالیشویی در جنت آباد

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

دغدغه ای که همه ما در هنگام شستن فرش ها داریم پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد است که علاوه بر اینکه فرش ها را به خوبی بشوید به قالی ها آسیبی وارد نکند. ما در این مقاله از سایت قالیشویی ژاوک به بررسی ویژگی های یک قالیشویی می پردازیم تا شما انتخاب بهتری داشته باشید با ما همراه باشید. وب سایت ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران قالیشویی پاسداران می پردازد با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

شستن فرش ها

به طور کلی در هر صورت و روشی شستن زیاد فرش ها توصیه نمی شود چرا که با شستشو زیاد فرش حتی در صورتی که با بهترین روش ها و شوینده ها هم به شستشوی فرش پرداخته شود اما باز هم تاروپود فرش آسیب می بیند و از طول عمر آن کاسته می شود. به همین خاطر توصیه ی ما به شما این است که بسیار مراقب فرش هایتان باشید و در صورتی که بر روی آن چیزی ریخته شد سریع با یک دستمال آغشته به آب پاک کنید تا به لکه تبدیل نشود توجه داشته باشید که هیچ گاه با استفاده از نوشابه، سرکه، آب گازدار و… به پاک کردن فرش هایتان نپردازید.

سعی داشته باشید هر چند یکبار با استفاده از یک جاروبرقی مکش کم به گردگیری فرش هایتان بپردازید. در این جا هم از جاروبرقی های مکش زیاد بهره نبرید چرا که باعث آسیب به گره های فرش می شود. برخی از افراد با یک چوب به فرش ضربه می زنند اما باید بدانید که این کارسبب شکستگی به فرش می شود البته در زمان های قدیم این کار بیشتردر زمان های قدیم انجام می شد ولی محض احتیاط باید گفته می شد.

  قالیشویی در سعادت آباد

استفاده از شامپو فرش ها و دیگر پاک کنندهایی که باعث آسیب به فرش نمی شوند هم گزینه ی خوبی می باشد. در هر صورت سعی کنید زیاد فرش هایتان را نشوید اما اگر قالی هایتان به قدری کثیف بود که مجبور به شستشو بودید توصیه ی ما همان روش قدیمی است البته توجه کنید استفاده از شوینده ی مناسب بسیار مهم است. چنانچه به هر دلیلی قادر به انجام شستشوی فرش به صورت دستی نبودید فرش هایتان را به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد بسپارید سعی کنید قالیشویی که انتخاب می کنید ویژگی های زیر را داشته باشد. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی با مناسب ترین قیمت در تمام مناطق تهران می باشد. برای دریافت آگهی قالیشویی در تهران با ژاوک در ارتباط باشید.

خدمات قالیشویی پاسداران
خدمات قالیشویی پاسداران

ویژگی های قالیشویی پاسداران

اولین ویژگی که هر قالیشویی خوب باید داشته باشد خدمات حمل ونقل است چرا که دیگر به دلیل مشغله های زیاد کاری افراد یا نداشتن وسیله ی مناسب حمل فرش نمی توان انتظار داشت که مشتری خودش فرش هایش را به قالیشویی ببرد و پس از شستشو بازگرداند. یکی دیگر از ویژگی های یک قالیشویی داشتن روش های متنوع و مناسب برای هر فرش است به عنوان مثال همانطور طور که می دانید جنس فرش دستباف با ماشینی فرق دارد فرش های دستباف علاوه بر اینکه تاروپود نازکی دارد نخ های آن دچار رنگ دهی می شوند به همین خاطر باید با روش های خاص و حساس و همچنین شوینده های مخصوص به فرش های دستباف شسته شوند.

تحویل سریع فرش به مشتری به طوری که از زمان دادن رسید به مشتری تا تحویل دادن فرش به صاحب آن نباید بیش از دو روز به طول بی انجامد. برخی از افراد نگران شرعی نبودن آب هستند اما لازم است بدانید که هنگامی که فرش هایتان را به یک قالیشویی معتبر و خوب می سپارید دیگر این نگرانی جایی ندارد آب تعمین شده برای شستشوی فرش ها از چاه تعمین می شود که کاملا حلال می باشد.

  قالیشویی هروی

برخی از افراد می گویند که پس از شستن فرش هایشان در قالیشویی ، فرش به نحوی کثیف و لکه دار است لازم است بدانید که این مشکل به دلیل آب استفاده شده برای شستشوی فرش می باشد اگر شما به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد که آب استفاده شده ی آن از چاه تمیز و استاندارد تعمین شود دیگر این اتفاق نمی افتد. داشتن کارشناس برای تعین نوع شوینده و روش مناسب برای شستشوی فرش از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب است. ارائه تمامی خدمات به مشتریان هم از دیگر ویژگی های یک قالیشویی می باشد. برای انجام تبلیغات قالیشویی با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. وب سایت ژاوک بهترین مجموعه برای انجام خدمات تبلیغات قالیشویی می باشد.

ویژگی های قالیشویی پاسداران
ویژگی های قالیشویی پاسداران

هزینه ی قالیشویی پاسداران

معمولا هزینه ها بر اساس قمیت هایی که اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می کند برای هر فرش مشخص است اما در برخی موارد خاص هزینه ی شستشو افزایش می یابد به عنوان مثال شما دارای یک فرش نفیس و با ارزش هستید و درخواست می کنید که فرش هایتان با بهترین روش ها و شوینده ها و همچنین در حضور کارشناس فرش شسته شود در این صورت قیمت شستشوی فرش بالا می رود. در زیر چند مورد که بر روی هزینه ی شستشو ناثیر گذار است را نام می بریم:

 • وجود کارشناس برای تعین نوع شوینده و روش های شستشو
 • نوع شوینده ای که برای فرش استفاده می شود.
 • دستی یا ماشینی شستن فرش ها

مجموعه ژاوک بهترین سایت ارائه دهنده انواع قالیشویی شمال تهران و جنوب و شرق و غرب تهران می باشد. برای مشاهده ی لیست قالیشویی ها با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. مجموعه ژاوک به بررسی و نقد قالیشویی غرب تهران و شرق و شمال و جنوب می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ژاوک در تماس باشید.

هزینه ی حمل و نقل فرش در الیشویی در پاسداران

در این قالیشویی ها هر گونه فرش، موکت، تابلوفرش و… به نازل ترین قیمت ها انجام می شود همچنین لازم به ذکر است که تمامی خدمات در این قالیشویی ها ارائه می شود. همچنین این قالیشویی ها از بالاترین رتبه ها در اتحادیه صنف قالیشویی برخوردارند. در این مقاله از سایت قالیشویی ژاوک به بررسی ویژگی های یک قالیشویی پرداختیم امیدواریم مطالب گفته شده توانسته باشد به شما در انتخاب یک قالیشویی خوب کمک کرده باشد.

خدمات قالیشویی پاسداران چیست؟

برای اطلاع از خدمات قالیشویی پاسداران پیشنهاد می کنیم این مقاله از سایت ژاوک را مطالعه کنید.

ویژگی های قالیشویی پاسداران چیست؟

خدمات حمل ونقل و تحویل سریع فرش به مشتری و … برای خواندن سایر ویژگی های قالیشویی پاسداران تا انتهای این مقاله را دنبال کنید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای 3 نظر است

 1. Avatar
  میترا قاسمی

  قالیشویی آبرنگ من برای اولین بار استفاده کردم. از طریق ژاوک آشنا شدم کارشان خوب است. برای معرفی این قالیشویی سپاسگزرم

 2. Avatar
  محمد مهدی حسینی

  سلام. این تخفیف هایی که اعلام کرده اید برای سفارش به صورت آنلاین است؟

  1. ژاوک
   ژاوک

   درود بر شما. فقط سایت آریا غرب برای سفارش آنلاین است. باقی سایت ها در ثبت سفارش تلفنی هم تخفیف رو لحاظ می کنند. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً