قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران

بهترین قالیشویی شرق تهران

در این بخش از سایت ژاوک، قصد معرفی بهترین قالیشویی های شرق تهران را داریم. در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات قالیشویی در شرق تهران را دارید، می توانید از خدمات قالیشویی های زیر استفاده نمایید.

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی ونک شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۰۵۸۶۳vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی زعفرانیه شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۰۱۷۸۶zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۹۹۴۴۲asilirani.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آبرنگ شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۵۴۶۷۴۷carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی دارآباد شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۲۰۹۸۱۴darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی ادیب شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی خاتون شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی مادر شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی سلطانی شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه شرق تهراندر حال بررسی…در حال بررسی…

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

اهمیت شست‌شوی فرش در قالیشویی شرق تهران

همه ما می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین ارکان دکوراسیون خانه هر ایرانی فرش است و ایرانیان اعتقاد دارند که فرش‌ها به فضای منزل گرمی می‌بخشند. آن‌ها با وجود در دسترس داشتن کفپوش‌های مختلف، همچنان وجود فرش در خانه را ضروری می‌دانند. اما مسئله‌ای که ممکن است برای برخی از بانوان به عنوان یک دغدغه تبدیل شده باشد، شست‌وشوی اصولی فرش‌ها و پیدا کردن یک موسسه قالیشویی مطمئن است.

  قالیشویی در فرمانیه

امروزه هم برخی از خانواده‌های ایرانی به صورت سنتی فرش‌های منزلشان را در حیاط یا پشت بام شسته و پهن می‌کنند اما با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی و ورود بانوان به فضای اجتماع و همچنین افزایش و گسترش موسسات قالیشویی، تمایل افراد برای سپردن و شست‌وشوی فرش‌هایشان به این مراکز بیشتر شده است. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی شمال تهران با قیمت مناسب می باشد. برای دیدن آگهی های قالیشویی شمال تهران با ژاوک در ارتباط باشید.

اما همانطور که گفتیم، انتخاب یک مرکز قالیشویی کار نسبتاً دشواری است. در این مقاله ما می‌خواهیم مرکز قالیشویی شرق تهران را به شما معرفی کنیم که با چندین سال سابقه و تجربه مفید در زمینه شست‌وشوی تخصصی فرش‌ها، در خدمت شهروندان گرامی است و این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر کار شست‌وشوی فرش‌های منزلتان را به این موسسه بسپارید، رضایتتان فراهم می‌گردد؛ به گونه‌ای که این مرکز را به سایر دوستان دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد. با ما باشید تا در ادامه مقاله در رابطه با خدمات و ویژگی‌های مرکز قالیشویی شرق تهران بیشتر توضیح دهیم.

ویژگی‌های قالیشویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهران چندین سال است که در زمینه شست‌وشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستبافت با کمک کادر مجرب خود در حال فعالیت است و تا این لحظه توانسته است رضایت حداکثری مشتریان گرامی را جلب نماید؛ زیرا این مرکز از به روزترین تکنیک‌های شست‌وشو و خشکشویی بهره گرفته و فرش‌ها را با ایجاد کوچک‌ترین مشکلی در تار و پود ریشه‌ها، شیرازه بندی و… شسته و خشک می‌نماید و آن‌ها را مثل روز اول مرتب و تمیز به صورت کاور شده درب منزل به شما عزیزان تحویل می‌دهد. این موسسه قالیشویی به دلیل داشتن ویژگی‌های زیر و ارائه خدمات متنوع در میان مراکز قالیشویی مختلف خوشنام بوده و اعتبار زیادی را کسب کرده است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

خدمات قالیشویی در شرق تهران
خدمات قالیشویی در شرق تهران
 • استفاده از پرسنل متعهد و حرفه‌ای
 • داشتن نظم کاری و خوش قول بودن
 • استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته
 • شست‌وشوی انواع فرش‌ها با درجه یک‌ترین و مرغوب‌ترین مواد شوینده
 • قیمت‌های منصفانه
 • ارائه ضمانت نامه کتبی
 • سرویس‌دهی به صورت شبانه‌روزی و در تمام نقاط استان تهران
 • ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به فرش و مبل و موکت و پرده و….
 • مطابق با موازین شرعی و اسلامی می‌باشد.
 • استفاده از آب چاه به جای آب لوله‌کشی و صرفه‌جویی در مصرف این مایع حیات
  آشنایی با تاریخچه فرش تبریز + طرح های فرش تبریز

خدمات قالیشویی شرق تهران

برای مشاهده بهترین قالیشویی تهران با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی همراه باشید. وب سایت ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی ها در تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی غرب تهران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید و لیست قالیشویی های غرب تهران را در وب سایت ژاوک مشاهده کنید. این موسسه علاوه بر خدمات مربوط به قالیشویی، در زمینه‌های دیگری نیز به خدمت‌گذاری می‌پردازد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

مبل‌شویی

اصطلاح تخصصی مبل‌شویی، خشکشویی مبلمان است که معمولاً انجام دادن آن کار دشواری است؛ خصوصاً اگر مبل‌های منزل شما رنگ روشن باشد زودتر کثیف می‌شوند و شما باید فکری به حال آن بکنید. در مرکز قالیشویی شرق تهران این خدمات با بهترین کیفیت برایتان انجام می‌شود و در صورت تمایل، شما می‌توانید با پرسنل قالیشویی هماهنگ کنید و کار شست‌وشوی مبل‌ها در منزلتان صورت پذیرد.

موکت‌شویی

با توجه به آپارتمانی شدن اکثر خانه‌ها و نداشتن فضایی برای شست‌وشوی موکت‌ها، ممکن است انجام این کار نیز به یک دغدغه برای بانوان تبدیل شده باشد. اما ما به شما می‌گوییم که از این بابت اصلاً نگران نباشید؛ زیرا در مرکز قالیشویی شرق تهران شست‌وشوی موکت و لکه‌برداری از آن به بهترین نحو انجام می‌شود. ضمناً علاوه بر موکت‌ها، شما می‌توانید پتوها، پرده‌ها، روی اتومبیل، چادر ماشین و… را نیز جهت شستشوی اصولی به مرکز قالیشویی شرق تهران بسپارید. جهت دریافت خدمات قالیشویی خوب در تهران به وب سایت ژاوک مراجعه و لیست قالیشویی های خوب تهران را مشاهده کنید.

رفوگری

برخی از فرش‌ها ممکن است با گذشت زمان فرسوده شده و به تعمیر نیاز داشته باشند که انجام آن عهده افراد عادی برنیاید و نیاز به تخصص داشته باشد. استادکاران قالیشویی شرق تهران، کار ترمیم و رفوگری فرش‌های شما را انجام داده، به گونه‌ای که اصلاً جای آن مشخص نباشد. همچنین علاوه بر کار رفوگری و ترمیم، بازسازی ریشه‌ها، قلم‌زنی و… نیز در این مرکز انجام می‌شود.

هزینه قالیشویی در شرق تهران
هزینه قالیشویی در شرق تهران

هزینه قالیشویی در شرق تهران

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که قالیشویی شرق تهران با وجود خدمات متنوعی که ارائه می‌دهد، چه هزینه‌ای دریافت خواهد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر ما نمی‌توانیم هزینه دقیقی را به شما اعلام کنیم؛ زیرا میزان هزینه دریافتی به عواملی مختلفی بستگی دارد؛ به عنوان مثال، شست‌وشوی فرش‌های دستباف و ماشینی از لحاظ هزینه، اندکی با یکدیگر متفاوت است. همچنین تعداد فرش‌ها در میزان هزینه تاثیرگذار خواهد بود. قالیشویی هشتگرد دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد. برای دیدن آگهی های قالیشویی هشتگرد با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

  سمپاشی موریانه

لذا شما برای آگاهی یافتن از این موضوع باید با کارشناسان مرکز قالیشویی در شرق تهران تماس حاصل نموده و سفارش خود را به صورت دقیق ثبت نمایید. سپس پرسنل مربوطه هزینه دقیق را به شما اعلام کرده و در صورت تمایل، می‌توانید سفارشتان را ثبت قطعی نمایید. اما به خاطر داشته باشید به دلیل اینکه مرکز قالیشویی شرق تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان است، پس هزینه‌های آن هماهنگ با نرخ مصوب شده اتحادیه بوده و هیچگونه رقم اضافی از مشتریان گرامی دریافت نمی‌کند و فرش‌های شما را با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت شست‌وشو خواهد داد. پس از این بابت با خاطری آسوده، سفارشات خود را در این موسسه قالیشویی ثبت نمایید.

همانطور که می‌دانید، فرش یکی از مهم‌ترین ارکان خانه است و نحوه نگهداری صحیح آن اهمیت زیادی دارد و از آنجایی که فرش‌ها جاذبه انواع آلودگی‌ها و گرد و غبار هستند، لازم است که هر چند وقت یکبار شسته شوند. شست‌وشوی اصولی فرش نیز سبب پاک شدن کامل آلودگی‌ها و افزایش طول عمر و دوام آن‌ می‌شود. پس حتماً باید به این موضوع دقت کنید و کار شست‌وشوی فرش‌ها را به موسسه‌هایی بسپارید که اعتبار لازم را داشته باشند.

برای درج آگهی قالیشویی به صورت رایگان با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید و هم چنین تبلیغات قالیشویی خود را به وب سایت ژاوک بسپارید. وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد. نحوه شستشوی فرش و موکت در تهران یکی از مقالات مفید سایت ژاوک می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی شرق تهران با چندین دهه سابقه، جز خوشنام‌ترین مراکز قالیشویی تهران است که خدماتش را در کلیه ساعات شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل به شما دوستان گرامی ارائه می‌دهد. پرسنل این موسسه به قدری متعهد و خوش برخورد هستند که رضایت مشتریان گرامی را تا حد زیادی جلب کرده‌اند و این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر فقط یک بار از خدمات قالیشویی شرق تهران استفاده کنید، تبدیل به مشتری دائمی این موسسه شده و آن را به همه آشنایان و دوستان خود معرفی خواهید کرد. در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را در رابطه با قالیشویی شرق تهران در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. از اینکه تا انتهای مطلب در کنار ما بودید، سپاسگزاریم.

بهترین قالیشویی در شرق تهران کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت ژآوک ارائه دهنده آگهی قالیشویی بهترین قالیشویی در شرق تهران می باشد. برای دریافت خدمات با سایت ژاوک در ارتباط باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در شرق تهران چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در شرق تهران پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ژاوک تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 4

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای 2 نظر است

 1. Avatar
  مریم حسن زاده

  قالیشویی فرمانیه کارشان خوب است برای منطقه نیروهوایی با شعبه شرق تماس گرفتم خیلی عالی رسیدگی کردن

  1. Avatar
   شکیبا

   منم از کارشان راضی بودم به موقع فرشها را آوردند

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً