آگهی رایگان قالیشویی

آگهی و تبلیغات قالیشویی

تبلیغات قالیشویی

موضوعی که در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم، تبلیغات قالیشویی و آگهی قالیشویی است. پس لطفاً تا انتهای مقاله ما را همراهی بفرمایید.

علت اهمیت تبلیغات برای قالیشویی

اغلب کسانی که برای شستشوی فرش‌های منزلشان از قالیشویی‌ها کمک می‌خواهند، صرفاً موضوع شستشوی فرش مدنظرشان نیست؛ بلکه دوست دارند افرادی سفارش آن‌ها را از درب منزل تحویل گرفته و آن را همانجا تمیز و مرتب و سالم تحویل آنان بدهد. در صورتی که شما صاحب یک موسسه قالیشویی هستید و یا به تازگی قصد راه اندازی چنین مجموعه‌ای را دارید، برای افزایش درآمد زایی باید تبلیغات داشته باشید؛ زیرا تبلیغات صحیح ضمن حفظ مشتریان فعلی، به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدید را پیدا کنید و آن‌ها را تبدیل به مشتریان وفادار نمایید. اگر دوست دارید در رابطه با روش‌های نحوه تبلیغات قالیشویی مطالب مفیدی را بیاموزید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

تبلیغات از طریق پیامک

یکی از مقرون به صرفه‌ترین روش‌ها برای تبلیغات قالیشویی، استفاده از بازاریابی پیامکی است. اگر در فواصل زمانی تابستان یا نزدیک به عید از این مورد برای آگهی قالیشویی استفاده کنید  می‌توانید مشتریان زیادی را جذب کننده و بازدهی بالایی را از کار داشته باشید. این نوع از تبلیغات قالیشویی مزایای دیگری نیز دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: _ذخیره شدن شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن سامانه پیامکی

 • امکان انجام تبلیغات در یک ناحیه ویژه از طریق ابزارهای مخصوص، ارسال پیامک از روی مپ‌ها و یا ارسال از طریق کد پستی
 • از طریق آگهی‌های پیامکی، می‌توانید به شماره اصناف مختلف دسترسی پیدا کرده و برای آن‌ها پیامک تبلیغاتی بفرستید.
 • می‌توانید به انواع اقسام نرم‌افزارهای مربوط به قالیشویی جهت ارسال پیامک مراحل متفاوتی را مانند زمان ارسال فرش‌ها، هزینه‌های پرداختی و…، متصل شوید.
 • با ارسال پیامک می‌توانید از کیفیت خدمت ارائه شده نظرسنجی را به عمل آورید.

آگهی قالیشویی

معمولاً قالیشویی را جزو کسب و کارهایی دسته بندی می‌کنند که محدوده سرویس دهی آن به شهر و مکان فیزیکی بستگی دارد. پس شما می‌توانید با پخش کردن تراکت در محدوده موسسه قالیشویی، تبلیغات مناسبی را انجام دهید. نوشته‌های روی تراکت‌ها نیز اهمیت زیادی دارد؛ به عنوان مثال، می‌توانید برای جلب مشتری بیشتر از عبارت کدهای تخفیف برای اولین سفارش و… بهره‌مند شوید. در ضمن از طراحی گرافیک تراکت‌ها نیز غافل نمانید.

ژاوک وبسایتی جامع و قدرتمند جهت ثبت آگهی قالیشویی رایگان، درج و جستجوی نیازمندی ها و انواع خدمات مورد نیاز٬ محلی مطمئن برای تبلیغ کسب و کار خانگی و مشاغل مختلف، ارائه خدمات و محصولات در سراسر کشور، ثبت و درج آگهی رایگان با بازدهی بالا می باشد. برای دریافت آگهی های قالیشویی شمال تهران به سایت ژاوک مراجعه و تمام آگهی های قالیشویی شمال تهران را مشاهده کنید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی می باشد.

آگهی قالیشویی
آگهی قالیشویی

انجام تبلیغات قالیشویی در اینستاگرام

این روزها دیگر به ندرت کسی را پیدا می‌کنید که با فضای مجازی، خصوصاً اینستاگرام، آشنا نباشد و در آن فعالیت نداشته باشد. به دلیل اینکه اینستاگرام یکی از پلتفرم‌های تصویری است؛ شما می‌توانید تبلیغات وسیع‌تری را در این فضا انجام دهید؛ به عنوان مثال، فیلم‌ها و عکس‌هایی را از فرایند شستشوی فرش و فضای کارتان ارائه داده و از این طریق اعتماد مشتریان را جلب کرده‌اید یا برای نمونه در صورتی که در پیج اینستاگرام، ویدیوهای مربوط به شستشوی انواع فرش‌ها را بگذارید و خواهید دید که بازدید زیادی می‌خورد. فعالیت کردن در فضای اینستاگرام حتی روی تبلیغات بعدی شما نیز تاثیر می‌گذارد و سبب بهبود و افزایش مخاطبان آن می‌شود.

  قالیشویی در فرمانیه

انجام تبلیغات دهان به دهان

یکی از روش‌های بسیار تاثیرگذار در انجام تبلیغات برای هر موضوعی از جمله آگهی قالیشویی، انجام تبلیغات به صورت دهان به دهان است. دلیل تاثیرگذاری این نوع از تبلیغات این است که افراد بیشتر از اینکه به تبلیغات موسسات اعتماد کنند، به حرف آشنایان و دوستان خود اطمینان دارند؛ لذا شما به هیچ‌وجه نباید به مشتریان فعلی خود را رها نمایید و همیشه با آن‌ها در ارتباط باشید؛ به عنوان مثال، می‌توانید آفر‌های مخصوصی را برایشان در نظر گرفته و از طریق سامانه‌های پیامکی به آن‌ها ابلاغ کنید. زیرا چنین مشتریانی پتانسیل این را دارند که تبدیل به مشتریان وفادار شده و از طریق تبلیغات دهان به دهان موسسه قالیشویی شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. ضمناً با انجام این کار شما و موسسه قالیشوییتان، در ذهن اکثر مخاطبان ماندگار خواهید شد. جهت دریافت آگهی های قالیشویی غرب تهران با مجموعه ژاوک در ارتباط باشید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی های قالیشویی در تمام نقاط تهران می باشد.

انجام تبلیغات در گوگل

در دنیای امروز افراد برای انجام اکثر کارها قبل از هرچیز در گوگل سرچ می‌کنند. رواج این موضوع و افزایش یافتن تقاضای خانواده‌ها برای گرفتن خدمات قالیشویی، دلایلی است که سبب می‌شود موسسات قالیشویی برای تبلیغات خودشان این موضوع فکر کنند و به دنبال تبلیغات آنلاین هستند تا طبق نظر و سلیقه مردم کار تبلیغات خود را انجام دهند. برای انجام چنین کاری باید بر روی کلمات کلیدی مخصوص در صفحات گوگل متمرکز شده و تبلیغات مناسبی را از طریق محتواهای جذاب در آنجا قرار دهید. همچنین می‌توانید گزینه تماس را نیز روی آن فعال کرده و برای مخاطبان آن امکان برقراری تماس مستقیم را فراهم نمایید. در صورتی که این کارها را با یک استراتژی پیش بگیرید، می‌توانید با صرف یک هزینه مناسب مشتریان زیادی را جذب نمایید و حتی آنان را تبدیل به مشتریان دائمی خود کنید.

انجام تبلیغات تلویزیونی

تلوزیون مخاطبان زیادی دارد و روزانه میلیون‌ها نفر، بیننده برنامه‌های مختلف تلوزیونی هستند. یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید به کمک آن آگهی تبلیغاتی موسسه قالیشویی خود را در معرض دید و نمایش عموم قرار دهید، استفاده از تبلیغات تلویزیونی است. در صورتی که محتوای ویدئویی خلاقانه‌ای را تهیه کنید و آن را ارائه دهید می‌توانید موفقیت فوق العاده چشم‌گیری را به دست آورید؛ زیرا تلویزیون یکی از عمومی‌ترین وسایلی است که افراد از آن استفاده می‌کنند و کم نبودند تبلیغاتی که سال‌های سال در ذهن همه ما باقی مانده است.

لذا شما نیز می‌‌توانید این کار را انجام دهید و یا در کانال‌های محلی تلویزیون استان خود، یک تبلیغ را در رابطه با موسسه قالیشوییتان قرار دهید. البته تبلیغات تلویزیونی هزینه بالاتری نسبت به سایر انواع تبلیغات دارند؛ اما بازدهی آن‌ها نیز به مراتب بیشتر است. ناگفته نماند در سال‌های اخیر با ورود برنامه‌هایی مانند اینستاگرام و…به فضای مجازی، قدری از میزان محبوبیت تبلیغات تلویزیونی کاسته شده است. برای دریافت خدمات قالیشویی در پاسداران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. وب سایت ژاوک به معرفی انواع قالیشویی در پاسداران می پردازد.

تبلیغات رایگان قالیشویی
تبلیغات قالیشویی

تبلیغات بیلبوردی

انجام تبلیغات بیلبوردی نیز یکی دیگر از روش‌های آگهی تبلیغات قالیشویی است و مزیت بزرگی که دارند این است که به اثر اینکه افراد در محدوده نصب آن بیلبورد رفت و آمد می‌کنند، نشان داده خواهد شد و معمولاً بیلبوردها توجه افراد را به خود جلب می‌کنند؛ لذا یکی از مناسب‌ترین روش‌های تبلیغاتی برای قالیشویی‌ها، بیلبوردها هستند. فقط محدودیتی که دارند این است که نسبت به سایر روش‌ها هزینه بالاتری دارد و هر موسسه‌ای نمی‌تواند از این نوع تبلیغات برای خود استفاده کند. خصوصاً موسساتی که تازه تشکیل شده‌اند، ممکن است از نظر منابع مالی با محدودیت مواجه باشند و انجام این کار برایشان مقدور نباشد. اما نصب بیلبورد می‌تواند نظر مشتریان و افراد را جلب کرده و تصویر متن موجود در آن، برای مدت طولانی در ذهن افراد بماند. هرچقدر که خلاقیت بیشتری در متن و رنگ آمیزی و تصویر بیلبورد به خرج دهید، قطعاً بازدهی بیشتری نصیبتان خواهد شد.

  قالیشویی کامرانیه

شاید شما نیز بیلبوردهای تبلیغاتی علی بابا را نیز در ذهن داشته باشید؛ منظورمان همان تصویرهای کارافرینی جدید علی بابا است که در آن پرسیده می‌شود هتل می‌گیری یا ویلا؟ نصب چنین بیلبوردهایی و انجام تبلیغات با این روش، نشان می‌دهد که مخاطب توسط این مجموعه به صورت کامل شناخته شده است و این نمونه یکی از مواردی بود که برای تبلیغات خود از نصب بیلبورد  استفاده کرد و موفقیت بسیار زیادی را به دست آورد. گهی بهترین قالیشویی در تهران را در سایت ژاوک مشاهده کنید. برای دریافت انواع آگهی های قالیشویی به سایت ژاوک مراجعه کنید.

جذب بیشتر مشتریان از طریق 4 روش

داشتن فعالیت مستمر در اینستاگرام

همانطور که در قسمت بالا گفتیم، یکی از روش‌های تبلیغاتی برای موسسات قالیشویی، استفاده از فضای مجازی و خصوصاً اینستاگرام است. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که باید فعالیت شما به صورت پیوسته باشد و این طور نباشد که به عنوان مثال چند روز در اینستاگرام فعال باشید و بعد از آن ۲۰ روز هیچ خبری از استوری یا پست در پیج شما نباشد. همیشه سعی کنید کلیپ‌ها و استوری‌های آموزشی متناسب با قالیشویی را در پیج خود قرار دهید و از هشتک‌هایی که مرتبط هستند، استفاده کنید. ضمنا برگزاری لایو و یا مسابقات آنلاین نیز باعث می‌شود که تعامل فالوورهای شما با پیجتان بیشتر گشته و در برقراری ارتباط شما با آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود. پس سعی کنید همیشه ‌آهسته و پیوسته در فضای اینستاگرام فعالیت مستمر خود را داشته باشید.

ثبت آدرس موسسه  قالیشویی در گوگل مپ

انجام دادن چنین کاری مزیت‌های خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. در درجه اول اگر آدرس دقیق موسسه خود را در گوگل مپ ثبت نمایید، در صورتی که هر کسی در آن سرچ کند و کلمه قالیشویی را وارد نماید، موسسه شما در نتایج جستجو ظاهر می‌شود. از طرف دیگر افراد می‌توانند در آنجا نظرهای خود را ثبت کنند. لذا اگر مشتریان راضی موسسه، برایتان نظرهای مثبت و خوبی را درج کرده باشند، می‌تواند کمک کند تا مشتریان بالقوه‌ای که این متن‌ها را می‌خوانند جذب موسسه شما گردند و آن را انتخاب کند.

انتشار نظرات مشتریان

در قسمت بالا گفتیم نظرات مثبت مشتریان فعلی جهت جلب مشتری جدید به شما کمک زیادی می‌کند. پس می‌توانید این مطالب را در کانال‌هایی که مرتبط به کسب و کارتان است، قرار دهید و یا اسکرین شات گرفته و در پیج اینستاگرامتان، در قالب هایلایت رضایت مشتریان انتشار دهید. برای مشاهده ی آگهی قالیشویی های خوب تهران به سایت ژاوک مراجعه و انواع آگهی های قالیشویی های خوب در تهران را مشاهده کنید.

کد تخفیف

یکی از جذاب‌ترین کمپین‌های بازاریابی، کمپین‌های تخفیف‌دار است. شما می‌توانید کد تخفیف و بازاریابی پیامکی را با هم تلفیق کرده و به مخاطبانتان تحویل دهید. فقط در نظر داشته باشید که برای تخفیفات خود بازه زمانی مشخصی را در نظر بگیرید تا مخاطبان ترغیب شوند هر چه زودتر اقدام به ثبت سفارش نمایند؛ برای مثال، می‌توانید در انتهای متن پیامکی این نوشته را درج کنید:« مهلت استفاده فقط تا ۵ روز دیگر!»

متن تبلیغ قالیشویی

متن آگهی قالیشویی اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در ذهن مخاطب قرار می‌گیرد و معمولاً مخاطبان با خواندن متن است که ترغیب می‌شوند از یک موسسه قالیشویی استفاده کنند. پس باید با کمک روانکاوی در بازاریابی، متن روان و تاثیر گذاری را برای تبلیغات خود استفاده کنید. در حین انجام این کار به نکته بسیار مهمی باید توجه نمایید و آن مختصر و مفید بودن متن است و شما باید سعی کنید مزیت‌های رقابتی کسب و کارتان را در همین متن خلاصه و مفید درج کنید؛ به عنوان مثال، در صورتی که رقبای شما از تجهیزات قدیمی استفاده می‌کنند و شما برای فرایند شستشوی فرشهایتان از تجهیزات یا مکانیزم نوین و ویژه‌ای استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را در متن تبلیغاتی خود ذکر کنید.

آگهی و تبلیغات رایگان قالیشویی
آگهی و تبلیغات رایگان قالیشویی

چند نمونه از متن های تبلیغ قالیشویی

در اینجا چند مورد از نمونه متن‌های مخصوص تبلیغات قالیشویی در فضاهای مختلف را برایتان آورده‌ایم:

  قالیشویی آجودانیه

نمونه متن تبلیغ قالیشویی در اینستاگرام

همانطور که قبلا گفتیم، اینستاگرام به دلیل داشتن پلتفرم تصویری و متنی، پتانسیل بیشتری برای تبلیغات و ارائه خلاقیت دارد؛ لذا شما می‌توانید با انتشار یک پست یا استوری منحصر به فرد در زمینه تبلیغات قالیشویی، از سایر رقبا پیشی بگیرید؛ به عنوان مثال، می‌توانید از این متن‌ها استفاده کنید:

 • با قالیشویی هشتگرد خیالت از فرش‌ها راحت باشه!
 • دیگه نگران تمیزی فرش‌های خونت نباش اونا رو بسپار به قالیشویی ممتاز!
 • اگه می‌خوای فرش‌های دستبافت رو بدون هیچ استرسی تمیزتر از روز اول تحویل بگیری به قالیشویی نارمک کار رو بسپار.

برای درج آگهی قالیشویی هشتگرد به سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی مراجعه و آگهی خود را به صورت رایگان درج کنید. ژاوک٬ وبسایتی جامع و قدرتمند جهت ثبت آگهی قالیشویی رایگان، درج و جستجوی نیازمندی ها و انواع خدمات مورد نیاز٬ محلی مطمئن برای تبلیغ کسب و کار خانگی و مشاغل مختلف، ارائه خدمات و محصولات در سراسر کشور، ثبت و درج آگهی رایگان با بازدهی بالا می باشد.

نمونه متن تبلیغ قالیشویی در پیامک

در تبلیغات قالیشویی در پیامک نیز به مفید و مختصر بودن توجه کنید؛ زیرا اگر پیامک کوتاه باشد، تاثیر گذاری بیشتری دارد  و معمولاً در دنیای امروز افراد پیامک‌هایی را که طولانی هستند، به دقت نمی‌خوانند؛ برای مثال می‌توانیم در بازاریابی پیامکی از جملات زیر استفاده کنید:

 • ۳۰ درصد تخفیف قالیشویی فقط برای آخر این هفته
 • صفر تا صد فرایند شستشوی فرش‌های شما فقط در دو روز!!
 • با قالیشویی ممتاز برای همیشه مشکل شستشوی تمیز و اصولی فرش رو حل کنید.
 • قالیشویی ممتاز با ضمانت نامه کتبی و سرویس رایگان

نمونه متن تبلیغ قالیشویی در تراکت

اگرچه شما در متون نوشته شده در تراکت‌ها نسبت به پیامک و فضای اینستاگرام می‌توانید تعداد کلمات بیشتری را به کار بگیرید. اما دقت داشته باشید که این کلمات زیاد هم طولانی نباشند؛ زیرا برای خوانندگان جذابیت کمتری دارد؛ به عنوان مثال، می‌توانید از جملات زیر برای آگهی قالیشویی از طریق تراکت اقدام کنید:

 • ۳۰درصد تخفیف عیدانه قالیشویی هشتگرد؛ در صورت نشان دادن این تراکت از تخفیف‌های مخصوص عید برخوردار شوید.
 • فرش‌های شما را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای مثل روز اول تمیز خواهیم کرد.
 • قالیشویی تمام اتوماتیک هشتگرد به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است!

در همه روش‌هایی که برای تبلیغ قالیشویی در این مقاله به شما دوستان عزیز معرفی کردیم، دقت داشته باشید که از قواعد نگارشی و املایی به درستی بهره بگیرید.(البته لازم به ذکر است در برخی از تبلیغات بازاریابی از اشتباهات فاحش املایی جهت جلب مشتریان و ماندگاری تبلیغ در ذهن افراد استفاده می‌شود!) ما در این مطلب سعی کردیم در رابطه با روش‌های تبلیغات قالیشویی و نمونه متن‌های جذاب برای انجام این کار مطالبی را به شما ارائه دهیم. شما هم باید ضمن بررسی این روش‌ها به بودجه در دسترستان دقت کرده و سپس با توجه به امکانات و سلیقه خود، یک چند مورد از آن‌ها را برای برنامه تبلیغات قالیشویی خود گرد آوری کنید. امیدواریم مطالب ارائه شده در این متن برای تان مفید و تاثیرگذار بوده باشد و شما بتوانید با اعمال راهبرد مناسب در کسب و کارتان موفق باشید. از اینکه با صبر و حوصله تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، بسیار سپاسگزاریم.

برای انجام تبلیغات قالیشویی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

ما در این مقاله از سایت ژاوک به برسی روش های انجام تبلیغات قالیشویی به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

نمونه متن های تبلیغ قالیشویی به چه صورت می باشد؟

در این مقاله از سایت ژاوک چند مورد از نمونه متن‌های مخصوص تبلیغات قالیشویی در فضاهای مختلف را برایتان آورده‌ایم پیشنهاد می کینم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 4.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای 5 نظر است

 1. Avatar
  ماندانا حمیدی فر

  سایت ژاوک سایت خوبی است مراکزی که معرفی کردن من از خدماتشان برای شستشوی فرش استفاده کردم و راضی بودم

 2. Avatar
  منصور روحانی

  سایت خوبی دارید. نکته ای که دوست داشتم مراکز قالیشویی را به تفکیک مناطق منتشر کردید خیلی عالی است. تشکر

 3. Avatar
  سجاد قمبری

  شما فقط قالیشویی های تهران را معرفی میکنید یا برای استان البرز هم میشه تبلیغات ارسال کرد؟

  1. ژاوک
   ژاوک

   درود بر شما. قالیشویی های استان البرز نیز به زودی در سایت درج خواهند شد. برای ثبت قالیشویی لطفا با شماره های مندرج در سایت در تماس باشید.

 4. Avatar
  حامد کمیلی

  تبلیغات مهمترین بخش هر کسب و کاری هست و چقدر عالی که این نکات خوب را برای تبلیغات قالیشویی اشتراک گذاشتید. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً