قالیشویی شهرک غرب

قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی شهرک غرب

فرش ها به عنوان یک زیر انداز در هر خانه وجود دارد، که به مرور زمان با رفت و آمد های بسیار بر روی آن کثیف و چرک می شوند. اگر شما ساکن محله شهرک غربی تهران که در منطقه یک قرار دارد، ساکن هستید در این صورت فرش ها را باید به یک قالیشویی معتبر در نزدیکی محل سکونت خود بسپارید. ما به شما قالیشویی شهرک غرب را پیشنهاد می کنیم. این قالیشویی علاوه بر ارائه خدمات گوناگون قادر است فرش ها را با کیفیت عالی به شما تحویل دهد. در ادامه این مقاله به بررسی انواع خدمات قالیشویی شهرک غرب و مسائل مربوطه می پردازیم.

بهترین قالیشویی در شهرک غرب از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی آبرنگ شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی آریا غرب شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی ونک شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی زعفرانیه شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.comتضمین قیمت و کیفیت
قالیشویی دارآباد شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی توحید شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شهرک غرب شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه شهرک غربدر حال بررسی…در حال بررسی…

این لیست در حال بروزرسانی می باشد…

  قالیشویی در شرق تهران

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

خدمات قالیشویی شهرک غرب

از مهم ترین ویژگی قالیشویی شهرک غرب نی توان به ارائه خدمات گوناگون به مشتریان عزیز اشاره کرد. در نتیجه این موضوع باعث شده مشتریان تنها با یک تماس بتوانند ثبت سفارش کنند. این قالیشویی علاوه بر شستشو فرش ها خدمات دیگری نیز ارائه می دهد، که در این بخش از مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

 • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به صورت کاملا تخصصی
 • شستشوی انواع قالیچه، ست خواب، موکت، پرده منزل، تشک تخت و…
 • ارائه خدمات خشکشویی و رنگ برداری
 • شستشوی انواع مبلمان در منزل و قالیشویی
 • ریشه بافی فرش
 • ترمیم و بازسازی انواع فرش ها
 • خدمات رفوگری

ویژگی های قالیشویی شهرک غرب

اگر این سوال را از مشتریان قالیشویی شهرک غرب بپرسید، خواهید دید که مهم ترین ویژگی هر قالیشویی از جمله قالیشویی شهرک غرب باید طبق موارد زیر باشد.

 • بررسی کردن فرش ها قبل از تحویل توسط کارشناسان مجموعه، برای مطلع کردن مشتری از مشکلات فرش
 • شستن فرش های دستباف و ماشینی جهت جلوگیری از تغییر رنگ و آسیب
 • استفاده از مواد شوینده مرغوب، برای شستشوی انواع فرش ها و خشک کردن آنان توسط دستگاه های مدرن
 • محاسبه قیمت خدمات انجام شده و ارائه فاکتور رسمی توسط قالیشویی شهرک غرب
 • حمل و نقل رایگان فرش از قالیشویی به درب منزل مشتری بدون کوچک ترین مشکل
خدمات قالیشویی شهرک غرب
خدمات قالیشویی شهرک غرب

خدمات قالیشویی شهرک غرب

برخلاف آن چه که از نام قالیشویی به نظر می رسد، این مجموعه تنها در شستشوی انواع فرش و قالیچه تخصص ندارد؛ بلکه خدمات ویژه ای نیز دارد که به توضیح آن ها می ‌پردازیم. برای دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران در ارتباط باشید. وب سایت ژاوک به معرفی انواع قالیشویی در تهران می پردازد.

ترمیم و بازسازی فرش

برخی اوقات بهترین قالیشویی ها نمی توانند خدمات را به نحوه مطلوب تحویل مشتری دهند. فرش ها ممکن است با گذشت زمان دچار، پارگی، بیدزدگی و خرابی شوند. در این صورت با انجام خدمات رفوگری و ترمیم ریشه های فرش عمری تازه به آن ها می دهد، و می توانید به مدت طولانی از آن با خیالی آسوده استفاده کنید.

  شستشوی فرش و موکت در تهران

لکه بری

یکی از بهترین خدمات قالیشویی شهرک غرب از بین بردن انواع لکه ها حتی از نوع سخت می باشد. برای رفع لکه ها از مواد شوینده قوی مخصوص لکه استفاده می کنند و کافیست در انجام این کار لازم تخصص و مهارت ویژه ای داشته باشید تا آسیبی بر بافت فرش وارد نشود. قالیشویی پونک دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد می توانید آگهی قالیشویی پونک را در سایت ژاوک مشاهده و از خدمات این قالیشویی استفاده نمایید.

ریشه کشی

قالیشویی شهرک غرب قادر است، ریشه های خراب و فرسوده فرش ها را با استفاده از سیخ پودکش و رفش آن ها از میان فرش خارج و ریشه های نو جایگزین کنند. اگر فرش منزل شما دچار بیدزدگی شده است، باید از خدمات ریشه کشی این مجموعه استفاده کنید تا این آسیب به قسمت های دیگر فرش سرایت نکند.

شستشوی فرش در منزل

یکی از جدید ترین خدمات قالیشویی شهرک غرب شستشوی انواع فرش ها در حیاط منزل است. اگر به دلیل حمل و نقل و شرایط دیگر قادر نیستید فرش را به قالیشویی منتقل کنید، کافیست از پرسنل محترم قالیشویی در خواست کنید تا برای شستشوی فرش خود را به محل اعزام کنند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی غرب تهران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. وب سایت ژاوک معرفی کننده انواع آگهی قالیشویی در غرب تهران می باشد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شهرک غرب

قالیشویی شهرک غرب طی چندین مراحل فرش را شسته، تمیز و برق شده تحویل مشتری می دهد. این مراحل شامل موارد زیر است؛

خاک گیری

اولین مرحله در قالیشویی شهرک غرب خاک گیری فرش است، این کار توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود، تا گرد و خاک های میان الیاف از بین برود. زیرا وجود گردو خاک و آلودگی در لابه لای فرش و الیاف موجب پوسیده شدن آن می شود.

  سمپاشی سوسک

کر دادن

شاید این مرحله برایتان جالب باشد، برای رفع نجاست ها از سطح فرش آن را در سالنی مخصوص پهن کرده سپس از روی و زیر فرش آب با فشار بالا عبور داده می شود.

شستشوی فرش در قالیشویی

انواع فرش ها در سالن قالیشویی با استفاده از مواد شوینده بخصوص، شامپو، پودر و … شسته می شود. این مواد شوینده بسیار قوی می باشد اما هیچ آسیبی به فرش وارد نمی کند. پیش از شستشو با این مواد شوینده رضایت مشتری گرفته می شود. وب سایت ژاوک به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. برای دیدن لیست آگهی های قالیشویی به صفحه اصلی وب سایت ژاوک مراجعه کنید.

آبگیری فرش

بعد از شستن فرش ها به طور کامل آن ها را توسط دستگاه تمام اتوماتیک که همانند ماشین لباس شویی عمل می کند قرار می دهند تا به خوبی خشک شوند.

پرزگیری و پرداخت فرش

فرش های دستبافت بعد از شستشو باید مراحل پرداخت و پرزگیری بر روی آن ها انجام شود.

هزینه قالیشویی شهرک غرب
هزینه قالیشویی شهرک غرب

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی شهرک غرب تهران

قیمت قالیشویی شهرک غرب ممکن است، با منطقه های دیگر متفاوت باشد. معمولا قیمت اصلی خدمات قالیشویی توسط اتحادیه انجام می شود. مهم ترین عواملی که بر نرخ قالیشویی شهرک غرب تاثیر می گذارد شامل موارد زیر است؛

ابعاد فرش

یکی از فاکتور های مهم قالیشویی ابعاد فرش است. برای نمونه اگر فرش مورد نظر ۱۲ متری باشد قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با فرش ۶ متری دارد. مجموعه ژاوک به معرفی قالیشویی خوب در تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید.

نوع فرش

اگر فرش تحویل داده شده، تراکم بالا باشد هزینه شستشو افزایش پیدا می کند. زیرا وجود رنگ های خاص و زیبا در فرش حساسیت شستشو را بالا می برد. همچنین فرش های دستباف که از الیاف و نخ طبیعی بافته شده اند، به هنگام شستشو باید دقت بسیاری داشته باشید.

نوع مواد شوینده

قالیشویی شهرک غرب به عنوان یک قالیشویی فوق العاده می تواند فرش های تحویل گرفته را به روش های متنوع از جمله؛ خشک شویی، بخار شویی، شستن فرش ها با آب گرم و… انجام دهد. نوع مواد شوینده ای که در شستشو انوع فرش، موکت، قالیچه و… استفاده می شود بر قیمت قالیشویی تاثیر گذار است. وب سایت ژاوک انواع تبلیغات قالیشویی را انجام می دهد. در صورت نیاز به ثبت آگهی و تبلیغات قالیشویی با وب سایت ژاوک در تماس باشید.

در این مقاله به موضوع قالیشویی شهرک غرب و خدمات آن پرداختیم. این قالیشویی تمام خدمات خود را به بهترین نحوه به مشتریان ارائه می دهد تا رضایت آنان را جلب کند. اگر قصد دارید، فرش های منزل را به قالیشویی شهرک غرب تحویل دهید، می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید، یا با شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید و از کارشناسان ما بخواهید برایتان ثبت سفارش کنند.

قالیشویی شهرک غرب چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به صورت کاملا تخصصی و شستشوی انواع قالیچه، ست خواب، موکت، پرده منزل، تشک تخت و… برای خواندن ادامه مطلب این مقاله از سایت ژاوک را دنبال کنید.

هزینه خدمات قالیشویی شهرک غرب به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی شهرک غرب با مجموعه ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً