قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه

بهترین قالیشویی فرمانیه

همانطور که شاهد هستید، در جای جای ایران بخصوص تهران قالیشویی‌های زیادی تاسیس شده است. به همین خاطر انتخاب یک قالیشویی های خوب تهران برای مردم عزیز سخت می‌باشد. اما ما در این مقاله به بررسی ویژگی‌های یک قالیشویی خوب و همچنین تعرفه‌ها و دیگر مسائل می‌پردازیم و سپس قالیشویی فرمانیه را که جزء بهترین قالیشویی‌های تهران می‌باشد را به شما معرفی می‌کنیم تا در صورتی که به خدماتی همچون شستشو، رفوگری، لکه‌برداری و… نیاز داشتید این قالیشویی در ذهن شما گذر کند.

بهترین قالیشویی در فرمانیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشوییویژگی ها
قالیشویی آریا غرب شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com۱۰٪ تخفیف برای ثبت سفارش از سایت
قالیشویی زعفرانیه شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com۱۰٪ تخفیف
قالیشویی دارآباد شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی ونک شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.comتا ۲۰٪ تخفیف
قالیشویی آبرنگ شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir۱۰٪ تخفیف
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.comتضمین قیمت و کیفیت
قالیشویی کوروش شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه فرمانیهدر حال بررسی…در حال بررسی…

این لیست در حال بروزرسانی می باشد…

برای ثبت قالیشویی خود در لیست بالا، لطفا با شماره ۰۹۰۲۵۳۷۳۰۰۷ در تماس باشید.

ویژگی‌های قالیشویی فرمانیه

 • اولین ویژگی که یک قالیشویی خوب باید داشته باشد این است که از خدمات حمل و نقل مناسب برخوردار باشد. حمل و نقل فرش، موکت و دیگر لوازم باید با استفاده از کامیون‌های باربری انجام شود تا در این فرآیند، کوچک‌ترین آسیبی به وسایل وارد نگردد.
 • از دیگر ویژگی‌های یک قالیشویی خوب همچون قالیشویی فرمانیه جدا شستن فرش‌ها می‌باشد. این ویژگی به معنای این است که در یک قالیشویی خوب باید کارشناسان و متخصصین فرش حضور داشته باشند تا روش شستشو و شوینده مناسب هر فرش را با توجه به تاروپود و جنس آن تشخیص دهند.
 • استفاده از بهترین شوینده‌های بازار نیز از دیگر ویژگی‌های قالیشویی فرمانیه که بهترین قالیشویی است، می‌باشد.
 • معمولا در یک قالیشویی خوب شستشوی فرش‌ها بیش از 48 ساعت طول نمی‌کشد.
 • همانطور که می‌دانید، اکنون دیگر تمامی فرآیندهای شستشو با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته انجام می‌شود. بنابراین یک قالیشویی خوب همانند قالیشویی فرمانیه، تمامی دستگاه‌ها و ابزارها پیشرفته و سالم هستند. در این صورت هیچگونه آسیبی به فرش وارد نمی‌گردد.
 • مشتری‌مداری نیز از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک قالیشویی خوب همچون قالیشوییفرمانیه است. پیرامون مشتری مداری باید بگوییم که قالیشویی باید به تمام خواسته مشتری گوش دهد و تلاش خود را در انجام درست و کامل آن به کار گیرد.
 • یکی از نگرانی‌های برخی از مشتریان، شرعی نبودن آب است. باید بگوییم که قالیشویی فرمانیه با رعایت کردن تمامی اصول شرعی و همچنین استفاده از آب کاملا حلال، سعی در شستشوی هر چه بهتر فرش و دیگر لوازامات را دارد. لازم به ذکر است آب استفاده شده برای شستشو بسیار تمیز می‌باشد؛ بنابراین نگران زردی یا بدرنگ بودن فرش‌های خود پس از شستشو نباشید.
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتریان سبب اعتماد بیشتر آنان می‌شود به همین خاطر یک قالیشویی خوب فاکتور حاوی اطلاعاتی همچون تعداد فرش، نرخ شستشو، زمان تحویل و… را به مشتری واگذار می‌کند.
 • ارائه خدمات در محل نیز یکی دیگر از ویژگی‌های قالیشویی فرمانیه است. این خدمات شامل شستشوی مبلمان، پرده، موکت و… می‌باشد.
  ۵ روش پاک کردن لکه خودکار و جوهر از روی مبلمان

برای تبلیغات قالیشویی با مجموعه ژاوک بهترین سایت برای درج آگهی قالیشویی در ارتباط باشید. مجموعه ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد.

خدمات قالیشویی فرمانیه

شستشوی فرش

در این قالیشویی تمامی فرش‌ها از جمله ابریشمی، دستباف، ماشینی و … با استفاده بهترین و بروزترین دستگاه‌ها و همچنین مناسب‌ترین شوینده‌ها در کوتاه‌ترین زمان شسته می‌گردد. قالیشویی شریعتی دارای آگهی در وب سایت ژاوک می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در شریعتی به آگهی های سایت ژاوک مراجعه نمایید.

خدمات قالیشویی در فرمانیه
خدمات قالیشویی فرمانیه

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان به روش خشکویی و در محل کار یا منزل شما انجام می‌گردد. برای شستشوی مبلمان از دستگاه‌های مخصوص و قوی و همچنین شوینده مناسب جنس مبل استفاده می‌شود. به طوری که پس از اتمام کار، مبلمان به اندازه روز اول تمیز و درخشان هستند. لازم به ذکر است که پس از گذشت چند ساعت می‌توانید از مبلمان خود استفاده کنید اما بهتر است برای جلوگیری از رشد میکروب و… یک روز برای خشک شدن کامل مبل صبر کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی هشتگرد با مجموعه ژاوک بهترین سایت ارائه دهنده آگهی قالیشویی در هشتگرد در ارتباط باشید. شما می توانید آگهی قالیشویی خود را به صورت رایگان در ژاوک درج کنید.

شستشوی موکت و پرده

موکت و پرده نیز یکی از وسایل خانه محسوب می‌شوند. شستوی این موارد نیز با استفاده دستگاه‌های وکیوم و دیگر دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود. لازم به ذکر است در این روش که قالیشویی فرمانیه از آن پیروی می‌کند، پرده به هیچ‌وجه دچار چروک و چرک‌مردگی نمی‌شود.

  بهترین قالشویی های تهران

شستشوی روفرشی، پتو، سرویس خواب

این موارد نیز از دیگر خدمات قالیشویی فرمانیه می‌باشد.

رفوگری و تثبیت رنگ

در قالیشویی فرمانیه تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، شیرازه‌دوزی، لکه‌برداری، چرم‌دوزی، رفع سوختگی و پارگی و… توسط افراد باتجربه و حرفه‌ای، به بهترین شکل انجام می‌گردد. جهت درج آگهی قالیشویی شمال تهران با مجموعه ژاوک بهترین سایت برای درج آگهی در ارتباط باشید. ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران می باشد.

دارای کارگاه تثبیت رنگ برای فرش‌های دستباف

همانطور که می‌دانید، ممکن است در فرآیند شستشوی فرش دستباف، رنگ‌های آن با هم ترکیب شود. به همین خاطر یک قالیشویی حرفه‌ای برای جلوگیری از این اتفاق، ابتدا فرش‌ها را به کارگاه تثبیت رنگ هدایت می‌کند تا در آنجا رنگ فرش، توسط افراد باتجربه و مجرب تثبیت گردد. این موارد تنها بخشی از خدمات قالیشویی فرمانیه می‌باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از دیگر خدمات و همچنین تعرفه‌ها با همکاران ما تماس بگیرید. برای اطلاع از لیست بهترین قالیشویی تهران با وب سایت ژاوک در ارتباط باشید. مجموعه ژاوک به برسی و معرفی بهترین قالیشویی ها در تهران می پردازد.

بهترین زمان شستشوی فرش در قالیشویی فرمانیه

در برخی از مقالات گفته می‌شود که نباید نزدیک عید یا در فصل‌های سرد سال، فرش‌ها را به قالیشویی سپرد. دلیل گفته این افراد این است که فکر می‌کنند در هفته‌های پایانی سال به دلیل شلوغی قالیشویی‌ها، فرش‌ها به درستی شسته نمی‌شوند و همچنین در فصل‌های سرد سال خشک شدن درست فرش‌ها انجام نمی‌شود. باید بگوییم که این مورد برای قالیشویی‌های ناشناس با امتیاز کم درست می‌باشد. اما برای قالیشویی فرمانیه که در اتحادیه صنف قالیشویی‌ها از امتیاز بالایی برخوردار است، به هیچ‌وجه چنین اتفاقاتی نمی‌افتد.

  بهترین قالیشویی در شمال تهران

در ضمن اکنون دیگر تمامی فرآیند خشک شدن فرش‌ها توسط دستگاه‌های پیشرفته صورت می‌گیرد؛ بنابراین نگران خشک نشدن فرش‌ها نیز نباشید. در هر زمان از سال که فکر کردید فرش‌هایتان نیاز به شستشو دارد، می‌توانید به افراد مشغول در قالیشویی فرمانیه تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به حمل و شستشوی فرش‌های منزلتان کنند. علت زرد شدن ریشه فرش از مقالات مفید سایت ژاوک می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

قیمت قالیشویی در فرمانیه
قیمت قالیشویی فرمانیه

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی غرب تهران با وب سایت ژاوک ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در غرب تهران در ارتباط باشید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ژاوک به معرفی انواع قالیشویی آنلاین در تهران با قیمت مناسب می پردازد.

قیمت قالیشویی فرمانیه

همانطور که می‌دانید، فرش‌ها نقش مهمی در دکوراسیون منزل ایفا می‌کنند به همین خاطر تمیزی آن برای تمامی زنان مهم است. در قدیم شستشوی فرش‌ها در حیاط یا بام خانه‌ها انجام می‌شد اما اکنون به دلیل کمبود جا و دیگر مشکلات، این امکان وجود ندارد. در عوض قالیشویی‌ها کار شستشو را آسان کرده‌اند. یکی از قالیشویی‌هایی که از نظر مردم و اتحادیه صنف قالیشویی‌ها امتیاز بالایی دارد، قالیشویی فرمانیه می‌باشد. 

قالیشویی در ستارخان یکی از بهترین قالیشویی های تهران می باشد که در سایت ژاوک دارای آگهی قالیشویی می باشد. برای دریافت خدمات با ژاوک در ارتباط باشید.

این قالیشویی با مجهز بودن به دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته و همچنین بهره گیری از افراد باتجربه، توانسته است بهترین خدمات را ارائه کند. برای اطلاع از هزینه‌ها، نحوه سفارش شستشو و… به سایت قالیشویی فرمانیه مراجعه کنید. در صورتی که شما خواننده عزیز، برای خود شغل یا کسب و کاری دارید، می‌توانید آن را به صورت رایگان در سایت ژاوک( درج آگهی رایگان) قرار دهید پس از گذشت مدت کوتاهی شاهد افزایش مشتری و رونق گرفتن کسب و کارتان می‌شوید.

خدمات قالیشویی فرمانیه چیست؟

شستشوی فرش و مبلمان و موکت و پرده و … برای خواندن سایر خدمات با این مقاله از ژاوک همراه باشید.

قیمت قالیشویی فرمانیه به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از قیمت قالیشویی فرمانیه با مجموعه ژاوک بهترین سایت برای آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

اشتراک گذاری:

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  فرشید

  از سایت ژاوک برای معرفی قالیشویی های خوب در تهران سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس

سمپاشی مگس تضمینی سمپاشی مگس به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سموم شیمیایی یا حشره کش ها برای از بین بردن مگس

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد با کیفیت تضمینی قالیشویی میرداماد به عنوان یکی از قالیشویی‌های معتبر در این منطقه، دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سایر

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه

سمپاشی کنه با قیمت مناسب کنه ها موجوداتی ریز و شبیه به عنکبوت هستند که در محیط های مختلف از جمله منازل، حیاط ها، جنگل

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی تهرانپارس به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان خود، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قالیشویی تهرانپارس

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

سمپاشی شپش تضمینی سمپاشی شپش روشی برای از بین بردن شپش و تخم شپش (معروف به رشک) با استفاده از سموم شیمیایی است. سمپاشی معمولاً